Для людей з вадами зору

Проведено професіографічну екскурсію для школярів району

Четвер, 14 березня 2019, 09:19 705

13 березня Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості, організовано та проведено професіографічну екскурсію на  комунальне підприємство Київської обласної ради «Поліфаст» для учнів 7 та 8 класів опорного загальноосвітнього навчального закладу Веприцька Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Відкрила та провела екскурсію  головний технолог КП КОР «Поліфаст»  Надія Онисько, яка презентувала підприємство, його діяльність і ознайомила з програмою екскурсії.

Учні познайомилися з етапами процесу випуску поліграфічної продукції. Мали змогу в дії побачити устаткування для нарізання паперу, встановлення скоб у зошити, блокноти, книги і т.д.  Займається КП КОР «Поліфаст»  також виготовленням різного типу свідоцтв та посвідчень і процес створення написів проходить повністю вручну – учні розглянули металеві деталі, а саме літери та  герб України. Надають також послуги прошивання дипломних робіт, друкування книг, журналів, зошитів.

Відвідали цех по підготовці паперу, який приходить в великих рулонах і на спеціальному обладнанні нарізається за заданими розмірами.

Офсетний друк — поширений вид виробництва друкованої продукції. Ним можна виготовляти акцидентну продукцію (бірки, бланки для нагородження,буклети, візитки, листівки, меню та сети, плакати,флаєри, генґери), різну споживчу продукцію (блокноти, паперові пакети, воблери, конверти, наліпки, папки,стікери та блоки для записів, цінники, шелфтокери), рекламно-комерційну поліграфію (календарі, поштівки), багатосторінкову продукцію (брошури, журнали,каталоги, книги). КП КОР «Поліфаст» - підприємство, яке у своїй діяльності використовує саме офсетний друк — (від англ. off-set — без контакту з друкарською формою) — технологія друку, за якої фарба з друкарської форми переноситься на сприймаючу поверхню (матеріал, що задруковується) не напряму, а за допомогою проміжної еластичної поверхні, фактично — через проміжний,офсетний циліндр.

Школярі побачили устаткування,  фарбу для друку, пластини з нанесеним випуском Фастівської міськрайонної газети «Перемога». Оглянули стенд зі зразками продукції.

Надія Онисько повідомила, що на даний час на підприємстві працює 10 осіб, розповіла про навчальні заклади, де можна здобути відповідного профілю освіту.

На всі поставлені питання надано вичерпні відповіді.