Для людей з вадами зору

Впровадження ресурсу "Моя професія:консультаційна мережа"

Вівторок, 09 квітня 2019, 08:15 2878

У Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості проводятьсяпрезентаціїонлайн-платформи “Моя професія: Консультаційна мережа” як для працівників закладів освіти міста Фастова та Фастівського району так і школярам під час відвідування центру зайнятості та в процесі профорієнтаційної роботи.

Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. В разі потреби можна проаналізувати ці результати з профконсультантом служби зайнятості, що дозволить сформувати більш розширений звіт, враховуючи уподобання дитини.
Платформа «Моя професія:консультаційна мережа» активно впроваджується і вже на сьогодні більше 80 осіб виявили бажання пройти тестування, і це не лише школярі, а й інші особи, які мають потребу у виборі або зміні професії, саморозвитку та визначенні схильності до підприємницької діяльності. Більше 20 школярів протестовані.

56879357 415241569390361 5319684353238761472 n

У разі потреби можливо  звернутися до центру зайнятості  для проходження тестування.

Саме так і вчинили Ткач Анна учениця КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» та учениця Мотовилівськослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Коденко Олександра. Дівчата з користю провели свої канікули - звернулися до Фастівської міськрайонної філії тапройшли тестування на веб - ресурсі  «Моя професія: консультаційна мережа».

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!

За детальною інформацією звертайтеся до Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою

м. Фастів вул. Соборна,  20А  таза телефоном (04565)62147.