Для людей з вадами зору

"День відкритих дверей". Фастівська МР філія КОЦЗ

Четвер, 11 квітня 2019, 13:59 2266

10 квітня 2019 року Фастівською міськрайонною філією  Київського обласного   центру зайнятості   організовано   та проведено «День відкритих дверей.

В рамках заходу  проведено семінар  з орієнтації на службу в збройних силах України, в якому  взяв участь молодший сержант Валерій Фесюк замкомандира по агітаційній роботі  військового комісаріату, учасник бойових дій, який надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, зарахування до резерву Збройних сил України; перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників. Учасники дізналися про військові частини, які найбільше потребують укомплектування. Валерій Фесюк  запросив бажаючих служити саме до його бригади,  надав інформацію про побутові умови служби, харчування, забезпечення формою  та ін.


В рамках Дня відкритих дверей, який відбувся 10 квітня 2019 року,   для осіб, які перебувають на обліку в службі проведено міні-ярмарок вакансій ТОВ «Київхліб».  Представник роботодавця Оксана Смоліна надала  детальну  інформацію про актуальні вакансії, а саме: продавець продовольчих товарів,  машиніст тісторобних машин, приймальник-здавальник харчової продукції,  укладальник хлібобулочних виробів, фахівець із закупок. Озвучено вимоги до претендентів,  особливості та характер роботи, перспективи кар’єрного зростання, соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах, заробітну плату та ін.