Для людей з вадами зору

Нарада по підбиттю підсумків проведення Тижня охорони праці у Фастівському районі

Четвер, 02 травня 2019, 15:15 964
02 травня за підсумками проведення Тижня охорони праці у Фастівському районі відбулася нарада по підбиттю підсумків на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці» в приміщенні управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації.
Участь у заході взяли: начальник управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації Валентина Перга, начальник відділу праці управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації Таміла Ткачук, начальник Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київської області Ірина Ткач, страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київської області Жанна Поета, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській області Анатолій Карлаш.
На нараді розглянули заходи, які відбулися у Фастівському районі, приурочені до Дня охорони праці в Україні, в тому числі заходи на підприємствах району. Членами організаційного комітету здійснено аналіз виробничого травматизму та професійних захворювань у Фастівському районі за 2018 рік та за 4 місяці 2019 року.