Для людей з вадами зору

23 травня сектором з питань цивільного захисту Фастівської РДА було організовано проведення навчання керівного складу Фастівської РДА, голів та секретарів сільських рад району

Четвер, 23 травня 2019, 14:10 1748

23 травня сектором з питань цивільного захисту Фастівської РДА було організовано проведення навчання керівного складу Фастівської РДА, голів та секретарів сільських рад району, директорів навчальних закладів, фахівців підприємств та установ у сфері цивільного захисту. Дані заходи проводили викладачі та методисти обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області.
У ході занять увага приділялась доведенню до посадових осіб законодавчо-нормативної бази, основних термінів та понять у сфері цивільного захисту, а також захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.
Представлено організаційну структуру державних органів у сфері ЦЗ, матеріальні та інформаційні ресурси, які виділяються та впроваджуються державою на реалізацію заходів у сфері ЦЗ, а також сутність системи органів управління ЦЗ.
Надано інформацію з питань підвищення готовності керівного складу установ, підприємств та організацій Фастівського району діям у надзвичайних ситуаціях, обізнаності щодо прав та обов’язків у сфері цивільного захисту.
Також присутнім доведений до відома примірний перелік документів з питань планування й організації заходів ЦЗ та обґрунтовано їх наявність, правильність ведення та повнота заповнення.