Для людей з вадами зору

28 травня проведено плановий профілактичний рейд «Підліток» у селах Фастівського району Київської області, а саме:  Триліси, Волиця та Півні.

Вівторок, 28 травня 2019, 16:58 1657

28 травня службою у справах дітей та сім'ї Фастівської районної державної адміністрації спільно з Фастівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та молоді, запобігання вживанню неповнолітніми спиртних напоїв, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів, проведено плановий профілактичний рейд «Підліток» у селах Фастівського району Київської області, а саме:  Триліси, Волиця та Півні.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов проживання  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Також рекомендовано посилити контроль за поведінкою своїх дітей, колом їх спілкування, навчанням та проведенням дозвілля. Неповнолітні попереджені про недопустимість вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

Під час проведення профілактичного заходу всім дітям надана консультативна, практична та інша необхідна допомога.