Для людей з вадами зору

6 червня з нагоди професійного свята, у приміщенні РДА для журналістів було організовано неформальний прийом.

Четвер, 06 червня 2019, 16:07 1042
Традиційно 6 червня представники медіа-сфери відзначають професійне свято – День журналіста. З цієї нагоди сьогодні, у приміщенні райдержадміністрації для журналістів було організовано неформальний прийом.
Варто підкреслити, що це свято відзначають вже 25 років поспіль: у 1994 році був підписаний перший Указ Президента України про встановлення професійного свята працівників засобів масової інформації.
Присутніх на святі вітали голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко та голова районної ради Геннадій Сиваненко.
"Я хочу подякувати за вашу важливу роботу, професійний погляд на події та факти суспільного життя. Бажаю вам сміливих проектів, нових цікавих тем та виключно добрих новин!" - звернувся до присутніх очільник району.
Урочистості продовжив момент нагородження. Спільні подяки райдержадміністрації та районної ради отримали журналіст рекламно-інформаційного журналу "Наш Городок" Олена Ракова, головний редактор Фастівської міськрайонної газети "Перемога" Віктор Урлапов та трудовий колектив "Fastiv TV".
 
 
IMG 8202 min