Для людей з вадами зору

7 червня 2019 року  Фастівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував навчальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Понеділок, 10 червня 2019, 15:16 1096

7 червня 2019 року  Фастівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував навчальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» для дітей вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та батьків вихователів. У заході взяли участь заступник голови Фастівської РДА Юрій Волков, начальник служби у справах дітей та сім'ї Фастівської РДА Оксана Степенко, начальник відділу освіти Фастівської РДА Олена Рудаківська, представники Фастівського куреня Українського козацтва козацького куреню Олена Комісаренко та отаман Андрій Шаповал.

Основна мета заходу  –виявити ушкодження та опрацювати травми для збереження життя потерпілого. Під час навчання відпрацьовувалися  безліч дій, які можуть знадобитись як у повсякденному житті: правила поводження та спілкування з потерпілим, перелік заходів з порятунку непритомної людини, реанімація дорослого та дитини, дії при тривалому здавлюванні, удушенні, кровотечах, переломах, опіках, інсульті, інфаркті. Тому здобуті знання та навички сьогодні – це справді безцінний досвід на майбутнє.

IMG 20190607 110554 min