Для людей з вадами зору

4 липня відбулись урочисті заходи з нагоди Дня національної поліції України.

Четвер, 04 липня 2019, 15:20 2006
Сьогодні 4 липня відбулись урочисті заходи з нагоди Дня національної поліції України.
В урочистих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Кравченко, заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, Фастівський міський голова Михайло Нетяжук та представник Фастівської районної ради Андрій Яременко.
Вітаючи захисників правопорядку зі святом Василь Віталійович зазначив: "Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій країні панували мир та спокій. Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов'язок. Ґрунтуючись на принципах справедливості, честі і совісті, Національна поліція України започатковує нові стандарти служіння суспільству".
Посадовці побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, добробуту, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!
За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Національної поліції України грамотами районної державної адміністрації нагороджено кращих працівників Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.
 
IMG 8426 min
 
IMG 8436 min
 
IMG 8429 min
 
IMG 8437 min
 
IMG 8444 min
 
IMG 8446 min
 
IMG 8448 min
 
IMG 8451 min