Для людей з вадами зору

День поля у ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка»

П'ятниця, 05 липня 2019, 10:17 1132

03.07.2019 року у сільськогосподарському підприємстві ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка» с. Велика Снітинка,  відбувся науково-практичний семінар: «День поля».

Участь у заході приймали голова адміністрації В.Кравченко, заступник голови адміністрації  Ю. Волков, начальник відділу агропромислового розвитку П. Мартинчук, а також наукові співробітники Національного університету Біоресурсів і природокористування, на чолі з ректором С. Ніколаєнком та спеціалістами господарства.

Керівник господарства, заслужений працівник сільського господарства України Микола Журавель ознайомив учасників семінару про стан діяльності господарства у галузі рослинництва та тваринництва. Присутні оглянули сортові посіви озимої пшениці, кукурудзи на зерно, сої та соняшнику. Ознайомились з системою мінерального живлення. Керівництвом університету було відмічено, що господарство з кожним роком розвивається, стабільно виплачується заробітна плата, крім того звернули увагу і на проблемні питання, що потребують негайного вирішення.

День поля у ВП НУБіП України  «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка»

День поля у ВП НУБіП України  «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка»