Для людей з вадами зору

Голова адміністрації Василь Кравченко та в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА взяли участь у регіональному семінарі «Підвищення енергоефекивності територіальних громад Київщини».

Понеділок, 09 вересня 2019, 09:43 1734

Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна та за участі голови Держенергоефективності Сергія Савчука, директора Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марселя Рьотіга, радника з питань демократичного управління Програми розвитку ООН Маркуса Бранда та першого заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової було обговорено основні напрямки та інструменти фінансування проектів з бюджетів усіх рівнів, інвестиційні можливості для громад, інвестиції в енергоефективність об’єктів соціальної сфери. Зокрема, підіймали питання щодо перспектив роботи Фінсько-українського трастового фонду у сфері зеленої енергетики, структури обласної системи енергоменеджменту, переваг щоденного Е-моніторингу та інші.

Михайло Бно-Айріян наголосив, що Київська ОДА прагне консолідувати зусилля влади, бізнес-спільнот, експертного середовища на шляху досягнення енергетичної незалежності.

«Створення й удосконалення енергоринку, розвиток відновлювальної енергетики та залучення інвестицій у ці сфери – є пріоритетами діяльності облдержадміністрації. Саме тому, ми будемо сприяти підвищенню енергоефективного потенціалу місцевих громад Київщини, розвитку відновлювальної енергетики та залученню інвестицій. Ми однозначно будемо змінювати системний підхід»,- підкреслив очільник області.

Нагадаємо, протягом 2019 року громади області підписали 7 енергосервісних договорів – по одному у місті Васильків, селищі Бородянка, місті Славутич, Дівичківській ОТГ та два у місті Бровари. Протягом червня 2019 року у ряді населених пунктів Київщини відбулися інформаційні сесії по Проекту ЄС/ПРООН HOUSES, які націлені на те, щоб ініціативні жителі багатоквартирних будинків змогли залучити кошти Фонду енергоефективності та утеплити чи модернізувати своє житло.

IMG 5614 min