Для людей з вадами зору

11 жовтня відбулися районні Урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 13:31 713

З повагою та шаною всіх присутніх вітав голова райдержадміністрації Василь Кравченко.

«Ми зібралися в цьому залі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму, хто захищає наш спокій, хто щодня ризикує своїм життям далеко від рідної домівки! У цей світлий день бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру!» - сказав Василь Віталійович.

Також привітали присутніх захисників вітчизни зі святами заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, військовий комісар, підполковник В'ячеслав Харчевський, голова ради старійшин Фастівського козацького куреня Українського козацтва Василь Мазуренко.

Проведене свято вселило в душі всіх його гостей та учасників патріотичний дух, гарний настрій, а головне – нікого не залишило байдужим і дало впевненість в тому, що разом ми – сила, яка здобуває перемогу. Ми повинні пам’ятати своїх героїв, котрі в грізний та небезпечний для нашої України час, не задумуючись стали на захист своєї країни, були вірними військовій присязі, поклали своє життя на вівтар перемоги над підступним та небезпечним ворогом. Ми повинні свято вірити, що на нашу українську землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш – добрий, щирий, відвертий, заслуговує на мир, злагоду та процвітання.


IMG 9165 min

IMG 9169 min

IMG 9172 min

IMG 9179 min

IMG 9184 min