Для людей з вадами зору

11 жовтня, напередодні Дня Захисника України та Святої Покрови, у Фастівському центрі професійної технічної освіти увіковічили пам’ять полеглого учасника АТО Олександра Свірського, який навчався в цьому закладі.

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 14:58 667

Сьогодні,11 жовтня, напередодні Дня Захисника України та Святої Покрови, у Фастівському центрі професійної технічної освіти увіковічили пам’ять полеглого учасника АТО Олександра Свірського, який навчався в цьому закладі.

На мітінг-реквієм з нагоди встановлення пам’ятної дошки на подвір’ї зійшлися учні, родичі, побратими, матері загиблих учасників АТО/ООС Фастівщини, представники влади, педагогічний колектив ФЦПТО.

Відкриття розпочалось із виконання Державного гімну України, хвилини мовчання та виступу Тамари Тихонівни Бобохи й заступника голови Фастівської райдержадміністрації Юрія Волкова. Після відкриття меморіальної дошки Панотці міста здійснили освячення пам'ятного знака.

Допоки житимуть люди, житиме і пам’ять про героїв. На їх прикладах будуть виховуватися діти, а пам’ять про них передаватиметеся з покоління у покоління. На їх прикладах виростуть і збудують нову, єдину не на словах, а на ділі Україну.


IMG 9127 min

IMG 9158 min

IMG 9150 min

IMG 9145 min

IMG 9157 min