Для людей з вадами зору

05 листопада відбулось засідання постійної комісії Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Вівторок, 05 листопада 2019, 15:57 299

На засідання розглядались наступні питання:

1. Про затвердження персонального складу районного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та дорожньої інфраструктури в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, регламенту його роботи та інструкції про порядок обміну інформацією.

2. Про затвердження Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям у Фастівському районі в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

3. Про організаційні заходи щодо підготовки дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Визначення місць відстою великогабаритної техніки. Стан накопичення піщано-соляної суміші й запасів паливно-мастильних матеріалів для належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг в зимовий період.

4. Про заключення договорів з установами та організаціями, на залучення техніки для буксирування великовантажного транспорту, в осінньо-зимовий період, на автошляхах Фастівського району.

5. Про готовність стаціонарних та мобільних пунктів обігріву у Фастівському районі для їх використання під час погіршення погодних умов у зимовий період 2019/2020 року.

6. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів Фастівського району на 2020 рік.

7. Про епідеміологічну ситуацію на захворювання дифтерії в Фастівському районі.

8. Щодо розчистки трас повітряних ліній електропередач на території Фастівського району.

9. Про визначення найбільш небезпечних ділянок доріг у Фастівському районі.