Для людей з вадами зору

Андрій ГЕРЦУН - головний лікар КНП ФРР “Фастівська ЦРЛ»  прийняв участь у фаховій  майстерні «Теорія та практика бізнес-планування медичних закладів» в Київській обласній раді.

Понеділок, 25 листопада 2019, 13:34 246
У контексті заходів з реорганізації медичних закладів Київщини, 21 листопада в Київській обласній раді для керівників медичних закладів, представників міських і районних рад  була проведена фахова майстерня на тему: «Теорія та практика бізнес-планування медичних закладів», в якій прийняв участь головний лікар  КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» А.В. Герцун.
Захід організований в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.
В інтерактивній формі через відкриту дискусію присутні обговорилиоцінкувласної підприємницької діяльності, цільову оцінку кон’юнктури ринку, програму дій підприємця, робочі інструменти проектно-інвестиційних рішень і внутрішнього планування,бізнес-планування публічних закладів з некомерційним характером діяльності,основну місію – поліпшення здоров’я громадян через цілі — забезпечення фінансової стійкості і розвитку підприємства/бізнесу та задоволення потреб населення у відповідних послугах та низку інших.
Участь у роботі фахової майстерні взяла голова постійної депутатської комісії Київської обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі.