Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Субота, 07 грудня 2019, 08:00 4364 0
Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!
Місцеве самоврядування становить основу будь-якого демократичного суспільства. Це найближчий населенню рівень влади, який є важливою сполучною ланкою між населенням і державою.
Органи місцевого самоврядування найближче стикаються з повсякденним життям і потребами громадян. Саме до вас в першу чергу звертаються люди зі своїми проблемами й потребами. Саме від вашої здатності вирішувати ці проблеми, від вашого професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить авторитет влади.
Успіх місцевої влади залежить не тільки від професіоналізму, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, а й від активності громадян, вміння працювати спільно, знаходити виважені підходи до вирішення будь-яких, навіть найскладніших питань.
Бажаємо співробітникам органів місцевого самоврядування Фастівщини нових досягнень, успіхів у будь-яких починаннях, міцного здоров'я, щастя, добробуту, а нашому району — стабільності та  процвітання!
Останнє редагування Субота, 07 грудня 2019 10:54