21 січня було проведено нараду щодо експлуатаційного утримання і ремонту доріг загального користування в районі

Вівторок, 21 січня 2020, 16:18 2548

Голова районної ради Геннадій Сиваненко,  в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Волков, заступник голови районної ради Володимир Куценко, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури    та ЖКГ РДА Анна Ясінська, головний інженер ТОВ «Дорбудмеханізація» Ігор Сушкевич, під час робочої зустрічі обговорили стан та перспективи експлуатаційного утримання і ремонту доріг загального користування в районі.

Геннадій Сиваненко поцікавився щодо робіт, які проводяться підприємством, стану забезпечення матеріалами на зимове утримання доріг, плани та черговість ремонтних робіт в районі у 2020 році.

За інформацією Ігоря Сушкевича на сьогодні підприємство ремонтних робіт не проводить, оскільки не підписано паспорт фінансування. Дозволено проводити лише роботи з зимового утримання.

Анна Ясінська проінформувала щодо направлення до Департаменту  регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації пропозиції щодо переліку робіт та черговість їх виконання.

За результатами наради було вирішено направити узгоджені пропозиції до Департаменту регіонального розвитку КОДА, Служби автомобільних доріг у Київській області щодо ремонтних робіт,  отримання інформації про затверджений графік робіт та обсяги фінансування.


 21.01.2020 2