21 січня 2020 року пройшло свято «Чарівне перо» для дітей з особливими освітніми потребами,

Середа, 22 січня 2020, 09:55 2428

«Кожна дитина особлива, всі діти рівні» - під таким девізом 21 січня 2020 року пройшло свято «Чарівне перо» для дітей з особливими освітніми потребами, куди діти завітали разом зі своїми рідними, організоване Інклюзивно-ресурсним центром Фастівської районної ради, за сприяння відділу освіти Фастівської райдержадміністрації. Усіх, хто завітав на свято, гостинно зустрів Великомотовилівський будинок культури, приміщення якого для проведення заходу було люб’язно надано головою Мотовилівської сільської ради Сперкач Наталією Василівною та директором Великомотовилівського будинку культури Зінченко Людмилою Яківною. 

Активну участь у проведенні заходу взяли учасники театрального драматичного гуртка «Гармонія» Борівського академічного ліцею (під керівництвом Моргунової Людмили Анатоліївни та Колесник Наталії Леонідівни). Разом з дітлахами казкові герої водили хороводи, проводили різноманітні конкурси, запальні руханки. Не оминули свято й Дід Мороз зі Снігуронькою, що потішили щасливу малечу подарунками. Також на всіх чекала незабутня вистава «Чарівне перо» у виконанні театрального гуртка «Гармонія».

На свято завітали заступник голови Фастівської райдержадміністрації Волков Юрій Віталійович, голова Фастівської районної ради Сиваненко Геннадій Павлович з подарунками для дітлахів. Також, відвідавши захід, мали змогу поринути в чарівний і незабутній світ казки і дитинства начальник служби у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації Степенко Оксана Ростиславівна, директор Фастівського  районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Давидова Світлана Вікторівна, начальник управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації Перга Валентина Миколаївна. 

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення свята, за вашу чуйність, душевну щедрість та небайдужість!


IMG f3d0713682e2f51175d27c108ec3dfdb V min

IMG 5910 min

IMG 5919 min

IMG 5925 min

IMG 5932 min