Для людей з вадами зору

29 січня директор Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування провела семінар нараду з соціальними робітниками.

Четвер, 30 січня 2020, 11:11 362

29 січня директор Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Воровська провела семінар нараду з соціальними робітниками. Серед розглянутих питань були зокрема питання, що стосувались оформлення документів для розгляду на комісії при райдержадміністрації по наданню грошової допомоги громадянам в порядку виключення, щодо організації заходів спрямованих на запобігання поширенню захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення, про посилення контролю в зимовий період за громадянами, які потребують стороннього догляду та за їх оселями.

Заслухали інформацію начальника персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення щодо виплати монетизаційних коштів. Наголошувалось на необхідності тісно співпрацювати з сільськими та селищними головами з метою вчасного виявлення громадян, які потребують допомоги через підрозділи територіального центру.