Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоалісти, родини загиблих воїнів!

П'ятниця, 14 лютого 2020, 14:24 622

Від імені районної ради вітаю вас із річницею виведення радянських військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Минув 31 рік з часу офіційного закінчення афганської війни, на якій наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. Ми низько схиляємо голови перед відвагою всіх, хто з честю виконував свій військовий обов’язок, не шкодуючи власного життя та здоров’я.

Цього дня ми також вшановуємо воєнний подвиг усіх учасників бойових дій на території інших держав. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

Шановні друзі! В цей пам’ятний день бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, благополуччя в родинах, великого щастя, успіхів у виконанні всього задуманого! Нехай завжди над нами буде мирне небо!

Слава Україні!

З повагою,

Голова Фастівської районної

ради Геннадій Сиваненко

та депутатський корпус