Для людей з вадами зору

Показано новини за: Вівторок, 15 січня 2019

Сьогодня, 15 січня, відбувся спільний виїзний прийом голови адміністрації Василя Кравченка та голови Фастівської районної ради Геннадія Сиваненка в с. Дмитрівка.

Під час зустрічі обговорювалось питання забезпечення дітей с. Дмитрівка, Волиця та Півні дошкільною освітою. Також громадяни звертались з питаннями зрізання аварійних дерев, оформлення пенсій, роботи правоохоронних органів, утримання дамби та інші.

По кожному питанню надавались роз’яснення, тож деякі були вирішені на місці, а решта, які потребують більш детального вивчення та опрацювання, передані на розгляд відповідним структурним підрозділам РДА.  

Також в ході виїзду було здійснено перевірку стану ремонтних робіт приміщення Будинку культури в с. Волиця.

Категорія: Новини

15 січня головним спеціалістом відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації Дяченко Наталією Миколаївною здійснено прийом на віддаленому робочому місці в селищі Борова. Спеціалістом прийнято 16 громадян та надано консультації по різним питанням.

Категорія: Новини
Вівторок, 15 січня 2019 12:46

Анонс заходу

Категорія: Новини

Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють перші позитивні результати. Так, у 2018 році надходження до бюджетів об’єднаних територіальних громад Київської області склали 429 млн. 121 тис. 700 грн. У порівнянні з 2017 роком відсоток надходження коштів до бюджетів ОТГ збільшився в середньому на 24%.

Найкращі показники у Студениківській ОТГ, де надходження до бюджету збільшилися на 60%. На понад 30% зросли бюджети Медвинської, Дівичківської та Фурсівської об’єднаних територіальних громад. Понад 20% - Калитянської, Пісківської та Великодимерської ОТГ. Надходження коштів до бюджету Узинської ОТГ збільшилися на 12,7%, а Тетіївської ОТГ – на 18,1%.

«У цьому році реформі децентралізації на Київщині буде приділено максимум уваги. Вже маємо доопрацьований перспективний план формування територій громад і в найкоротші терміни будемо його реалізувати. Спільними зусиллями маємо зробити усе, аби громади об’єднувалися. Аби вони ставали заможними і кожна бюджетна гривня працювала на громаду», - наголосив Олександр Терещук.

Категорія: Новини