Для людей з вадами зору

Показано новини за: Четвер, 17 січня 2019

17 січня голова адміністрації Василь Кравченко провів нараду за участі начальника Фастівського відділення ОДПІ Васильківського управління ГУ ДФС в Київській області, начальника Фастівського районного відділу ГУ Держгеокадастру в Київській області та начальниками структурних підрозділів РДА щодо контролю повноти надходжень від сплати оренди за земельні ділянки та земельного податку.

Присутні обговорили питання проведення інвентаризації земель Фастівського району, виявлення землекористувачів, які самовільно займають земельні ділянки та використовують їх без правоустановчих документів та переліку земельних ділянок, які передбачені або плануються до продажу на земельних торгах в межах району.

За результатами наради були прийняті рішення та надані відповідні доручення.

Категорія: Новини

Під час робочого візиту на Київщину, Президент України завітав на День відкритих дверей до новозбудованого Бориспільського академічного ліцею. Інноваційний учбовий заклад містить навчальні аудиторії та спеціалізовані лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, з багатофункціональним програмним забезпеченням, з новочасними дидактичними моделями, приладами і пристроями, лінгафонні кабінети, класи образотворчого та музичного мистецтва, спортивні та хореографічні зали, актову залу зі звуковим та світловим обладнанням, бібліотеку та читальну залу, медичний блок, обідню залу, інтерактивний тир.

Також ліцей працює в форматі інклюзивного центру, що робить його доступним для дітей з обмеженими фізичними можливостями. В учбовому закладі є спеціально обладнані підйомники та ліфт, туалетні кімнати для осіб з проблемами опорно-рухового апарату.

Петро Порошенко ознайомився з роботою ліцею, зокрема оглянув навчальні класи, актову залу, їдальню, поспілкувався з учнями та педколективом. Очільник держави в якості подарунку передав художню літературу для бібліотеки ліцею. Також під час спілкування Петро Порошенко доручив Голові Київської ОДА Олександру Терещуку облаштувати додатковий комп’ютерний клас.

«Візит до новозбудованої школи завжди викликає лише позитивні емоції. Ми завжди говоримо про те, наскільки важливо для нас мати високу якість освіти, наскільки важливо турбуватися про школу. Переконаний – витрати на освіту це не видатки бюджету, це – інвестиції в майбутнє держави.

Хочу підкреслити, що змінювати країну це спільне завдання для всіх українців. Ми маємо мислити нестандартно та інноваційно, щоб змінювати країну разом. Я вірю, що кожен з тих, хто сьогодні вчиться в стінах ліцею стане видатною особистістю, стане громадянином країни, якою він буде пишатися», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

Категорія: Новини