Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 18 січня 2019

18 січня голова адміністрації Василь Кравченко провів робочу зустріч з ФОП Ступак С.М. який здійснює виробництво теплової енергії на установках з альтернативних джерел енергії та надає послуги з теплопостачання КНП ФРР "Фастівська ЦРЛ" та КНП ФРР "Фастівський центр ПМСД".

В ході зустрічі були обговорені питання тарифів на теплоенергію та подальшої співпраці.

Категорія: Новини

Внаслідок збільшення кількості випадків виникнення побутових пожеж в житлових приміщеннях, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та регулярно проводить пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору.

У зв’язку з тим, що з початку року у с. Велика Снітинка Фастівського району сталось вже 3 пожежі у житловому секторі, 16 січня працівники ДСНС разом з Головою сільської ради та представниками поліції, соціальної та енергетичної служб, комунального та газового господарства провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Великоснітинської сільської ради.

Основною метою заходу була перевірка стану печей, електроприладів, а також попередження виникнення пожеж у житлових приміщеннях шляхом проведення протипожежних інструктажів з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, а також з іншими неблагонадійними верствами населення.

Так, співробітники ДСНС завітали до місцевих мешканців, які опинилися у складних життєвих умовах та роз’яснили їм правила пожежної безпеки. Акцент було зроблено на причини виникнення пожеж у помешканнях та необхідності проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення загорання через несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення.

Також, рятувальники звернули увагу господарів на недоліки і надали рекомендації щодо їх усунення.

Дітям фахівці ДСНС нагадали як правильно поводитись з вогнем, а також номер екстреної служби.

Загалом перевірка пройшла успішно, господарі подякували рятувальникам та працівникам інших служб за візит і рекомендації, пообіцяли дотримуватись рекомендацій.

Наприкінці заходу вогнеборці вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику з побажаннями пильно слідкувати за пожежною безпекою своєї будівлі та не залишати дітей одних без нагляду.   

Отож, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань і нагадує правила пожежної безпеки:

  • не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення! 
Категорія: Новини

«Щодня триває інтенсивне нарощування бойового потенціалу. Підрозділи і спецпризначенці отримують нові і модернізовані зразки озброєння, військової техніки, сучасні засоби зв’язку і елементи екіпірування. Бойовий досвід відбиття російської агресії переконливо засвідчив, що ефективне застосування військ можливе лише за умови впровадження сучасної системи підготовки особового складу та наявності відповідної матеріально-тренувальної бази», - наголосив Президент Петро Порошенко, відвідуючи полігон Сил спеціальних операцій ЗСУ під час робочої поїздки на Житомирщину.

Глава держави відзначив високий професіоналізм, героїзм та незламність духу спецпризначенців під час виконання бойових завдань в найнебезпечніших та найскладніших умовах, зокрема і в тилу ворога. Він подякував їм за мужність та за те, що «тримають на своїх плечах мирне небо над Україною».

«Ваші обличчя – завжди за кадром. Але увесь український народ знає, що воїни нового формату добре підготовлені, загартовані, екіпіровані. Ви майстерно робите свою роботу, на практиці реалізуючи власне ж кредо переваги якості над кількістю», - зауважив Президент.

«Ви завжди там, де найважче, де потрібні відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск. Від імені українського народу та себе особисто висловлюю щиру подяку усьому особовому складу Сил спеціальних операцій Збройних Сил України за вірність військовому обов’язку та присязі», - додав Глава держави.

Президент побажав військовим міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових успіхів і перемог на благо України.

Категорія: Новини

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області звернув увагу на програму, спрямовану на підвищення енергоефективності.

Глава держави зауважив, що в 2017 році Україна спожила 14 млрд м3 імпортного газу. За його словами, до цього показники споживання газу досягали позначок і 22 млрд м3, і 30 млрд м3. «14 млрд м3 – це реальна робота, яка була проведена. В 2018 році знаєте скільки ми спожили? 10 млрд м3», - розповів він.

«Моя мета за наступні п’ять років Україну зробити енергонезалежною. Ми маємо свої потреби задовольняти своїм газом. Треба припинити, щоб хтось крав цей газ, а потім списував це на державний борг», - підкреслив Президент.

Категорія: Новини