Для людей з вадами зору

Показано новини за: Понеділок, 21 січня 2019

21 січня відбулось засідання колегії Фастівської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови адміністрації Юрія Волкова.

На засіданні колегії були розглянуті питання:

1. Про хід виконання Районної комплексної Програми "Турбота" на 2016-2020 роки;

2. Про підсумки розгляду звернень громадян у Фастівській райдержадміністрації та виконавчих комітетах сільських та селищних рад за 2018 рік;

3. Про стан виконання актів Президента України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад.;

4. Про схвалення Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення керівників закладів освіти комунальної форми власності територіальних громад Фастівського району;

5. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради "Фастівський центр ПМСД";

6. Про підсумки виконання районної Програми "Забезпечення надання пільг на проїзд один раз на рік всіма видами транспорту особам, постраждалим від аварії на ЧАЕС 1-2 категорії на 2017-2018 роки;

7. Про проект районної Програми "Забезпечення надання пільг на проїзд один раз на рік всіма видами транспорту особам, постраждалим від аварії на ЧАЕС 1-2 категорії на 2019-2021 роки"

8. Про підсумки виконання Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Фастівського району на 2017-2018 роки.

Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення. 

Категорія: Новини

За ініціативи Глави держави Петра Порошенка, з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення населення, утворено Раду регіонального розвитку як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. За дорученням Президента відповідні ради регіонального розвитку мають бути створені на обласному рівні, і на рівні районів.

Так Сьгодні, 21 січня, під головуванням Василя Кравченка відбулось засідання Ради регіонального розвитку Фастівського району.  

Згідно порядку денного під час засідання були розглянуті актуальні питання для району, а саме:

1. Про формування перспективного плану розвитку Фастівського району на 2019-2021 роки.

2. Про стан реалізації державної політики та перспективи розвитку  у сфері загальної середньої освіти.

3. Про стан  утворення об’єднаних територіальних громад у Фастівському районі.

4. Про стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я.

5. Про стан розвитку галузі культури та напрями оптимізації закладів культури.

Заслухані презентації засвідчили: стратегія розвитку Фастівщини спрямована на активний розвиток району. Тепер у райдержадміністрації очікують на конструктивні пропозиції та доповнення від жителів краю.

Категорія: Новини
Понеділок, 21 січня 2019 11:15

Шановні жителі Фастівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України!   День 22 січня ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли по

Категорія: Новини
Понеділок, 21 січня 2019 11:02

22 січня - День Соборності України

22 січня ми щорічно святкуємо День Соборності України, свято, встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік, у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.

«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили та за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

З нагоди відзначення цієї визначної дати в приміщенні Фастівської райдержадміністрації розміщено тематичну виставку художніх робіт, виконаних учнями Борівської школи мистецтв.

Категорія: Новини

Державною службою України з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться Всеукраїнська акція "Герой - рятівник року”.

Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед найкращих.

Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час надзвичайної ситуації проявив мужність і героїзм. Лауреати акції будуть нагороджені Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзнакою “Герой-рятувальник року”. 

Категорія: Новини