Для людей з вадами зору

Показано новини за: Вівторок, 29 січня 2019

Протягом 2018 року послугами Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості скористалась  2801 особа. Серед них 840 становили жінки; 561 – молодь віком до 35 років; 815 – особи, які проживають у сільській місцевості; 503 – особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Серед незайнятого населення, що перебувало на обліку у Фастівській міськрайонній філії протягом 2018 року особи, які займали робітничі  місця склали 650, посади службовців – 647, решта особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки. Особи, які не були зайняті до 1 року – 1311 осіб. Повну вищу освіту мали 421 особа, базову та неповну вищу – 316, професійно-технічну  - 299, повну та базову загальну середню – 383.

Всього протягом січня – грудня 2018 року на Фастівщині працевлаштовано за направленням служби зайнятості 755 осіб, в тому числі 121 особа, що має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

 Завдяки активній співпраці у 2018 році 295 роботодавців подали до центру зайнятості 2042 вакансії. Також у 2018 році 7 роботодавців скористалися можливістю отримання компенсації фактичних витрат сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних осіб на новостворені робочі місця.

Серед пріоритетних напрямків роботи Фастівської міськрайонної філії щодо сприяння зайнятості населення є розвиток підприємницької ініціативи серед безробітних, завдяки якому громадяни повертаються до продуктивної праці. За рахунок виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 5 осіб у 2018 році започаткували власну справу, в тому числі 3 учасники бойових дій та 1 внутрішньо переміщена особа. Колишні безробітні вирішили спрямувати свої сили на реалізацію самих різноманітних бізнес-ідей, а саме: відкриття психологічного кабінету, надання послуг із шиномонтажу, відкриття приватного медичного кабінету, виробництво рекламної продукції, створення перепелиної ферми.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 145 безробітних Фастівської міськрайонної філії   проходили професійне навчання, з них  під конкретне замовлення роботодавців 113 осіб. Після проходження навчання 112 безробітних працевлаштовані.

Одним з основних видів тимчасової зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. У 2018 році до участі в таких роботах за направленням служби зайнятості залучено 439 осіб, що перебували на обліку у Фастівській міськрайонній філії.

Категорія: Новини
Вівторок, 29 січня 2019 16:59

Засідання з ТЕБ та НС

9 січня під керівництвом заступника голови адміністрації Юрія Волкова відбулось засідання постійної комісії  Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання розглядались наступні питання:

1. Про затвердження алгоритму дій у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій у зимовий період.

2. Про стан зберігання хімічно небезпечних речовин (хімікати, пестициди) на території Фастівського району, готовність служб у разі загрози виникнення надзвичайних подій внаслідок потрапляння небезпечних речовин в навколишнє середовище.

3. Про підсумки купального сезону 2018 року, стан дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах України та Плану- заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області у 2018 році затвердженого протоколом обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 15.03.2018 №3.

4. Про стан забезпечення засобами індивідуального захисту непрацюючого населення та працюючого персоналу об’єктів, які потрапляють в зону можливого хімічного забруднення від хімічно небезпечних об’єктів, а також працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту.

5. Щодо розгортання пунткту обігріву ДСНС в разі винекнення надзвичайної ситуації для обігріву особового складу на місці виконання завдань за призначенням.

6. Про забезпечення лабораторного контролю за станом води в водогонах на території Фастівського району.

7. Про надання рекомендацій по обстеженню гідроспоруд (підготовка до пропуску повені та дощових паводків).

Категорія: Новини
Вівторок, 29 січня 2019 12:58

День пам'яті Героїв Крут

Сьогодні в Україні згадують події 29 січня 1918 року, відомі як бій під Крутами. Ця битва - символ героїзму української молоді. Тоді холодного січневого дня 1918 року в нерівному бою проти переважаючих сил ворога виступили зовсім юні, але нескорені захисники своєї Батьківщини.

Це важлива дата для кожного українця, а особливо для тих, хто зараз захищає нашу країну.

Виклики, що постали перед Україною сьогодні, виховують нове покоління Героїв. Сотні прикладів мужності і жертовності наших воїнів задля миру на рідній землі, спокою у домівках та достойного майбутнього дітей доводять усьому світу нашу готовність відстоювати незалежність своєї держави.

Ми вшановуємо героїзм української молоді, справжніх патріотів, які загинули у нерівному бою, виборюючи українську державність. Ці хлопці подали усій нашій нації приклад щиросердного служіння своїй країні. 

Слава Україні! Героям Слава!

Категорія: Новини
Вівторок, 29 січня 2019 12:06

Обережно, ожеледиця!

Категорія: Новини