Для людей з вадами зору

Показано новини за: Вівторок, 01 жовтня 2019

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації оголошує про конкурс проєктів у сфері молодіжної політики та запрошує до участи інститути громадянського суспільства, які за бюджетні кошти готові у 2020 році впровадити власний проєкт.

Ми приймемо від вас конкурсні пропозиції, які будуть спрямовані на розв’язання таких пріоритетних завдань:

1. Формування громадянської позиції – проведення заходів, спрямованих на утвердження громадянської свідомости і активної життєвої позиції молоді.

2. Здоровий спосіб життя молоді – вжиття заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

3. Розвиток неформальної освіти – проведення заходів неформальної освіти, спрямованих на набуття молоддю знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти.

4. Зайнятість молоді – створення умов та вжиття заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної та вторинної зайнятости та самозайнятости молоді).

5. Партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб – вжиття заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді зі внутрішньо переміщених осіб.

Деталі тут:

http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/upravlinnya-molodizhnoi-politiki-ta-na/ogolosheno-konkurs-proektiv-iz-nacion/ogolosheno-konkurs-proektiv-u-sferi-mo/

Документи для заявки можете завантажити тут:

https://cutt.ly/qwdgfi

Конкурсні пропозиції приймаємо у друкованій та електронній формі до 31 жовтня 2019 року щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 год. до 17:00 год., п’ятниця з 10:00 до 16:00 год. за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 534 (5 поверх), тел. (044) 285-58-73.

Контактна особа для отримання консультацій – Альона Луценко, головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел.: (044) 285-58-73, 050 868-78-56.

Категорія: Новини

01 жовтня в районному територіальному центрі соціального обслуговування відбулося засідання комісії з питань призначення грошової допомоги громадянам району в порядку виключення при  Фастівській адміністрації.

Розглянуто 6 заяв та вирішено надати грошову допомогу на суму 9200 грн.

Категорія: Новини
Вівторок, 01 жовтня 2019 14:00

Перспективний план об’єднання

Голова районної ради Геннадій Сиваненко, голови сільських та селищних рад району взяли участь в засіданні робочої групи з вивчення пропозицій по внесенню змін до Перспективного плану формування територій громад Київської області, що проходила під головуванням заступника голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського.

Геннадій Сиваненко враховуючи добровільний принцип утворення громад, звернувся з проханням врахувати в змінах до Перспективного плану утворення Борівської, Кожанської, Томашівської, Малоснітинської та Фастівської ОТГ згідно раніше поданих спільно з райдержадміністрацією та міською радою пропозицій та розрахунків спроможності даних громад. Зазначив, що прийняття такого рішення надасть змогу сформувати самодостатні територіальні громади, які б володіли відповідними матеріальними і фінансовими ресурсами, територією та об'єктами соціальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на них завдань та функцій. Також наголосив на важливості врахування на субрегіональному рівні Фастівського району, відповідні пропозиції сформовані спільно з міським головою Михайлом Нетяжуком, були озвучені на засіданні круглого столу, що проходив за підтримки  Української асоціації районних та обласних рад на початку вересня по обгровореню перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Київщини та підтримані очільниками більшості міст, селищ та ОТГ окремих районів Київщини. 

За результатами обговорень, робочою групою Київської обласної ради буде сформовано та подано до Департаменту містобудування та архітектури Київської області відповідний Перспективний план утворення громад на Фастівщині для подальшого затвердження його на сесії облради.

70830479 2437451406578408 1157542120618196992 n

Категорія: Новини