Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 04 жовтня 2019

04.10.2019 року УСЗН Фастівської РДА підготовлено  та проведено комісію Фастівської районної державної адміністрації Київської області з питань призначення державних соціальних допомог, надання  пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Де було розглянуто 63 справи, з них: на призначення субсидії на фактично проживаючих осіб – 25 справ, 6 справ громадянки, які звернулися із заявою про призначення субсидії на фактично проживаючих осіб та на збільшену площу житла, 4 справи - про призначення субсидії на фактично проживаючих осіб та без доходів члена сім"ї, 15 справ - на призначення субсидії без доходів члена сім"ї, 9 справ - для призначення субсидії на збільшену площу житла, 3 справи на призначення субсидії на орендне житло та 1 справа для призначення субсидії на орендне житло та на збільшену площу житла.


IMG 0856

Категорія: Новини

04 жовтня було здійснено спільний рейд "Сім'я" службою у справах дітей та сім'ї РДА та Фастівським районним ЦСССДМ до с. Пилипівка. Було вивчено умови проживання сімей, які перебувають у СЖО. Родинам було надано рекомендації стосовно утримання і виховання дітей. Надано роз'яснення щодо виплат державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми та проведено інструктаж правил поведінки й пожежної безпеки в зимовий період при використанні пічного опалення.


71539223 2500876223293540 7355683977518120960 n 3

Категорія: Новини

Згідно доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука Київською обласною державною адміністрацією підготовлено тематичний опитувальник щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області.

Запрошуємо громадськість прийняти участь в опитуванні:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFpEbuuYQme0ZahURG85qX0kxYAm_6FdQwyhWntvrUOkWNRw/viewform

Категорія: Новини

Участь у заходах взяли виконуючий обов'язки голови Фастівської РДА Юрій Волков, Фастівський міський голова Михайло Нетяжук, військовий комісар Фастівського ОМВК Вячеслав Харчевський, бійці підрозділів територіальної оборони з району та міста, вихованці центру військово-патріотичного виховання "Гарт та учасники АТО/ООС.

Як зазначив Юрій Віталійович це свято присвячене кожному, хто вважає своїм високим громадянським обов’язком служіння народу України.

Згідно з планом були проведені теоретичні та практичні заняття з надання першої медичної допомоги в польових умовах, інструктаж із поводження зі зброєю, з експлуатації засобів індивідуального захисту тощо.
Усі бажаючі мали змогу скуштувати «солдатську» кашу, якою пригощала польова кухня.


IMG 9033

IMG 9044

IMG 9048

IMG 9053

IMG 9059

Категорія: Новини