Для людей з вадами зору

Показано новини за: Понеділок, 04 листопада 2019

Організаторами заходу стали Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості та відділ освіти Фастівської районної державної адміністрації.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторія Барабаш та депутат Київської обласної ради Олександр Волинець.

Участь у змаганні взяли команди «Бізнесмени-грибники» Великомотовилівського навчально-виховного комплексу «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – дитячий садок», «Білі Люди» Малоснітинського академічного ліцею та «Халва» Мотовилівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Конкурсна програма містила три завдання – «Візитівка», «Конкурс капітанів» та «Музичний конкурс». Розпочалося все з презентаційного конкурсу «Візитівка», в якому команди розкрили свою індивідуальність та творчий потенціал. Цікаво та оригінально пройшла «Реклама професій». Сучасно та креативно підійшли учні до виконання завдань, використовуючи презентації, театр тіней, пісні, танці, сценки, що надали особливого колориту гри.

Хочеться зазначити підхід команд до вибору тематики виступів, в яких рекламували професії, що мають попит на господарствах своїх сіл, зокрема сільськогосподарського підприємства та по вирощуванню грибів.

Учасники творчо, інтелектуально, креативно, артистично підійшли до кожного з виступів. Молодь у нас талановита, кмітлива та винахідлива.

Всі команди відповідально віднеслись до підготовки гри, і за результатами оцінювання журі перемогла команда «Білі Люди» Малоснітинського академічного ліцею.

Окрема подяка висловлюється спонсорам заходу – депутату Київської обласної ради Олександру Волинцю, ТОВ ККНК «ТЕХНОБУД», Малоснітинській та Мотовилівськослобідській сільським радам.


P1090452 min

P1090320 min

P1090360 min

P1090416 min

P1090442 min

Категорія: Новини