Для людей з вадами зору

Показано новини за: Середа, 06 листопада 2019

04 листопада управлінням соціального захисту населення Фастівської РДА підготовлено та проведено комісію Фастівської районної державної адміністрації Київської області з питань призначення державних соціальних допомог, надання пільг та житлових субсидій.

Було розглянуто 116 справу, з них: для призначення субсидії на фактично проживаючих осіб – 44 справи, 12 справ громадян, які звернулися із заявою про призначення субсидії на фактично проживаючих осіб та на збільшену площу житла, 5 справ — про призначення субсидії на фактично проживаючих осіб та без доходів члена господарства, 14 справ — на призначення субсидії без доходів члена сім"ї, 33 справ — для призначення субсидії на збільшену площу житла, 3 справи на призначення субсидії на орендне житло та 1 заява сімей, які звернулися для призначення допомоги малозабезпеченим сім"ям.

Категорія: Новини

На розгляд колегії винесено наступні питання:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району за 9 місяців 2019 року.
2. Про підсумки виконання районного бюджету Фастівського району за 9 місяців 2019 року.
3. Про хід виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки.
4. Про результати проведення в районі осіннього місячника благоустрою.
5. Про підсумки розгляду звернень громадян у Фастівській райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року.
6. Про стан виконання актів Президента України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад.

З кожного питання прийняті рішення

Категорія: Новини

У ФАСТІВСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЧАСТІШАЛИ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА!

Сторонні особи представляючись працівниками компанії «Київоблгаз» вимагають кошти за обстеження димарів.

Співробітники компанії не проводять такі види робіт. Цим займаються організації, які мають спеціальні дозволи. Список таких організацій є на нашому сайті: https://kv.104.ua/…/informacija-pro-pidprijemstva-ta-organi…

ЯК ВИКРИТИ ШАХРАЯ, ЯКИЙ ПРЕДСТАВЛЯЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИКОМ «КИЇВОБЛГАЗУ»?
1. Справжній співробітник компанії завжди одягнений в брендований спец одяг із назвою компанії.
2. Справжній співробітник має посвідчення працівника компанії.

Просимо споживачів природного газу на Київщині бути обережними та не дозволяйте шахраям Вас ошукати!

Категорія: Новини