Для людей з вадами зору

Показано новини за: Четвер, 07 листопада 2019

07.11.2019 року головним спеціалістом відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації Куліш Вікторією здійснено прийом громадян на віддаленому робочому місці в селищі Борова.

Надані 20 консультацій громадянам селища по питаннях призначення та отримання житлової субсидії, з них 2 прийняті заяви.

Категорія: Новини

Було розглянуто питання щодо стану охорони праці під час виконання робіт у колодязях, колекторах, котлованах, закритому просторі на підприємствах, що експлуатують водопровідно-каналізаційні мережі.

Доповідачі надали інформацію про нещасні випадки, які сталися у 2019 році при виконанні робіт у колодязях, закритому просторі на підприємствах, що експлуатують водопровідно-каналізаційні мережі й про вимоги при проведенні таких робіт. Відповідальність (кримінальну, адміністративну) при порушенні чинного законодавства з охорони праці. Проінформовано про необхідність проходження навчання по техніці безпеки керівників 1 раз на 3 роки.

По закінченню наради було прийнято рішення забезпечити організацію безпечного виконання робіт з ремонту та експлуатації водопровідно-каналізаційних мереж, колекторів і колодязів з дотриманням правил охорони праці.

Категорія: Новини