Показано новини за: Понеділок, 23 грудня 2019

Розглядались наступні питання:

1. Про стан  будівельних робіт Кожанської медамбулаторії.
2. Про реалізацію у Фастівському районі медичної реформи та стан підписання декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.
3. Про укладання договору з НСЗУ КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ».
4. Про хід проведення ремонтних робіт в приміщенні архівного сектору райдержадміністрації.
5. Про участь в обласних заходах (урочистості, навчання, семінари, круглі столи тощо).
6. Про підсумки роботи за минулий тиждень та планування поточного.

По завершенню наради  окремим керівникам було надано відповідні доручення.

Категорія: Новини

20 грудня 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру зайнятості проведено робочу зустріч  з керівництвом Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти» з метою інформування їх про Порядок відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у новій редакції, що набрав чинності 26.11.2019року.

Директор Фастівської міськрайонної філії  Вікторія Барабаш та завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк розповіли про умови та порядок відбору закладів освіти, що надають освітні послуги з з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних. Детальна інформація про проведення відбору закладів освіти також буде розміщена на вебсайті Київського обласного центру зайнятості.

Під час спілкування директор Фастівського ЦПТО Іван Мельник та заступник з навчально-виробничої роботи Володимир Швидкий особливу увагу акцентували на проведені навчання за спеціальностями, які на сьогодні користуються найбільшим попитом на ринку праці. В ході бесіди обговорили перспективи співпраці та напрямки діяльності.


P1100158

Категорія: Новини

20 та 21 грудня за ініціативи служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації та  підтримки голови КОДА Олексія Чернишова діти району відвідали вистави приурочені до дня святого Миколая і новорічних свят.
Море позитиву, радості та веселощів отримали маленькі гості святкового дійства. Вони на мить опинились у справжній казці, де діють закони чар і створюються дива. Кожному  приділялась особлива увага.
Окрім чудового настрою гості отримали солодкі подарунки, доброту та віру  в дива.
Нехай їм і далі щастить на добрих людей, здатних дарувати казку! Нехай кожен новий рік приносить тільки радість і ні краплинки суму!


изображение viber 2019 12 23 10 26 47

изображение viber 2019 12 23 10 26 51

Категорія: Новини