Показано новини за: Вівторок, 03 грудня 2019

03 грудня управлінням соціального захисту населення Фастівської РДА проведено комісію Фастівської районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання пільг та житлових субсидій.

Зокрема, було розглянуто для призначення субсидії на фактично проживаючих осіб – 15 справ, на фактично проживаючих та на збільшену площу житла - 4 справи, 15 справ — на призначення субсидії без доходів члена сім"ї, 13 справ — для призначення субсидії на збільшену площу житла, 2 справи на призначення субсидії на фактично проживаючих осіб та без доходів члена домогосподарства, про надання субсидії за умови погашення боргу по субсидії за попередній період - 1 справа, 1 справа на призначення субсидії за умови покупки майна, що перевищує 50 тис. гривень, 1 заява на припинення субсидії, призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям — 3 справи, 8 заяв про призначення адресної допомоги та 2 заяви на призначення державної соціальної допомоги на дітей одинокій матері для внутрішньо переміщених осіб.

По всім справам прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги.

Фастівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює найщиріші слова вдячності:

  • родині Голубенка Валентина (с. Велика Снітинка), який за власні кошти придбав твердопаливний котел, 
  • Бурдюженку Миколі (с. Мотовилівка) за доставку котла,
  • отцю Віталію та Парафії св. влкмч. Димитрія УГКЦ міста Фастова,

які допомогли у дороговартісному його підключені для родини, яка виховує дитину з інвалідністю і напередодні зими залишилися без опалення.

Також шість родин, в яких є діти з інвалідністю отримали продуктові набори від БФ «Карітас Київ».

Надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай Ваша турбота допомагає людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Категорія: Новини