Показано новини за: Середа, 04 грудня 2019

Під час прийому громадяни звертались переважно з особистих питань. На всі запитання Юрій Віталійович надав грунтовні роз’яснення та надав доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Категорія: Новини

    За ініціативою голови районної ради Геннадія Сиваненка,  в рамках контролю за виконанням якості будівельних робіт,відбулося комісійне обстеження об'єкту з будівництва  Мотовилівської АЗПСМза участі заступника голови РДА Ю.Волкова, заступника голови райради В.Куценка, голови Мотовилівської сільської ради Н.Сперкач, завідуючої медамбулаторії загальної практики сімейної медицини Л.Колодяжної.

    В ході обстеження об'єкту було виявлено ряд порушень, а саме: відсутністьна об'єкті проектно-кошторисної документаціі в зв'язку з чим неможливо встановити відповідність обсягів робіт та використаних матеріалів проекту; відсутня інформація про підрядну організацію та виконавця робіт;відсутнійінформативний стенд з відомостями про  об’єкт (зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники, інформація щодо замовника, проектувальника, підрядника, осіб відповідальних за здійснення авторського й технічного нагляду, відповідальних за виконання робіт); відсутній графік проведення робіт; недотримані вимоги безпеки при будівництві(на будівельному майданчику  відсутня огорожа та освітлення),невідповідне зберігання будівельних матеріалів. Також під час комісійного огляду, не виявлено на робочому місціробітників.

   Всі зауваження та недоліки зафіксовано  в акті обстеження та направлено відповідні листи до замовника робіт - Київської облдержадміністрації з вимогою усунути недоліки та посилити контроль за виконанням робіт підрядною організацією.


7

34

Категорія: Новини

03 грудня, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня людей з обмеженими можливостями у Фастівському районі було проведено акції для громадян, які знаходяться у стаціонарних відділеннях сіл Малополовецьке, Дідівщина та у відділенні денного перебування села Триліси.

Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів їх соціального захисту, права на повноцінне життя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
З теплими привітаннями до підопічних звернулась директор територіального центру Людмила Воровська, завідуючі стаціонарами, а художні колективи місцевих будинків культури, учні місцевих шкіл та працівники закладів привітали присутніх концертною програмою, розповідали гуморески, вірші та в теплій дружній атмосфері співали пісні.
Під кінець свята були роздані смачні смаколики та запропонований смачний обід.
Територіальним центром сформовано та вручено 200 продуктових наборів для потребуючих людей з вадами слуху, зору та паралізованих.

Заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков, директор територіального центру Людмила Воровська та заступник головного лікаря Центральної районної лікарні Ольга Полторак в цей день відвідали інвалідів, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Юрій Віталійович побажав присутнім скорішого одужання, мужності та терпіння.


изображение viber 2019 12 04 09 33 13

изображение viber 2019 12 04 09 33 51

Категорія: Новини