Показано новини за: Четвер, 05 грудня 2019
Четвер, 05 грудня 2019 16:03

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Під час осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Основним причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані.

Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканців.

Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, думати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться.

Тому, щоб уникнути трагедії слід дотримуватися таких правил:

  • не використовуйте саморобні електронагрівачі;
  • не експлуатуйте печі що мають тріщини;
  • не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;
  • не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу-він пересохне і спалахне;
  • не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;
  • не слід палити груби і печі з незакритою топкою;
  • не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки;

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі – допоможе зберегти життя.

Категорія: Новини

За тиждень в пологовому відділенні Центральної районної лікарні народилося 5 малючків - 1 хлопчик й 4 дівчинки.

В пологовому відділенні лікарні 30 ліжок, з них для вагітних та роділь -14 ліжок, патологія вагітних – 16 ліжок.
До складу відділення входять наступні приміщення:
два санітарних пропускника, пологовий зал №1, пологовий зал №2, пологовий зал №3, дві передпологові палати , оглядово-маніпуляційна кімната, пост №1, процедурна з гінекологічним кріслом , пост №2, кімната для зберігання вакцини БЦЖ, кімната для зберігання вакцини проти гепатиту В, приміщення для зберігання крові та кровозамінювачів і підготовки їх до переливання, дві палати інтенсивної терапії для породіль, палата інтенсивної терапії для новонароджених, 8 палат спільного перебування мати-дитина, дві палати патології вагітних, 5 палат індивідуального перебування, кімната зберігання обробленої апаратури для новонароджених, стерилізаційна, кімната для приготування сумішей, кімната зберігання медикаментів та інші службові та допоміжні приміщення.
 
Загальна площа пологового відділення – 1233,7 м2
 
Пологове відділення забезпечено необхідним медичним обладнанням та інструментарієм в тому числі:
освітлювачі безтіньові рефлекторні, комплекти інструментів для прийму пологів, мішки реанімаційні М-600, два інкубатори для новонароджених “СALEO”, стіл з підігрівом для новонароджених ССОН, шафи сухожарові ГП-80 , ГП-40, інкубатор для новонароджених ВІЗІОН”Fanem’ cj-3225, апарат штучної вентиляції легенів «АМБУ» ДК-2600, фетальний монітор ВТ-300, крісла гінекологічні КГ-1, чотири пульсоксиметра SPO-2, чотири інфузомата 8560 BestonDiskinson, апарат штучної вентиляції легенів «Малятко», інкубатор «АІР ІНК» , стіл неонатальний з підігрівом КРМ-01, опромінювач фототерапевтичний для новонароджених 01107-1-005, інкубатор інтенсивної терапії ИДН-02, опромінювач фототерапевтичний “Medela”, установка фототерапевтична Bilispot 006-BP відповідне холодильне обладнання, пять кювезів та інше.
 
Завідувач відділення – Дубаневич Зоя Віталіївна
 
Розташовано за адресою м.Фастів, вул. Льва Толстого, 17

Телефон – 5-45-73
Категорія: Новини