Показано новини за: П'ятниця, 06 грудня 2019

6 та 7 грудня в Україні відзначаються День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування.

З цієї нагоди в районі відбулися урочисті заходи.

Зі святом захисників та працівників органів місцевого самоврядування вітали голова Фастівської РДА Василь Кравченко, голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, депутат Київської обласної ради Олександр Волинець, військовий комісар Фастівського ОМВК В'ячеслав Харчевський та депутата Фастівської районної ради Миколи Лимаря, які у своїх виступах привітали героїв сьогодення, наголосили на надзвичайно важливій ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили селищному, сільським головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів. Також керівництво району привітали присутніх у залі волонтерів зі святом, яке вони святкували 5 грудня, адже мешканці Фастівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави, прості люди, які просто не можуть бути байдужими, внесли часточку себе, своєї душі й праці у спільну мету — допомогу нашим бійцям.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання військових, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

Василь Віталійович нагородив Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації кращих військовослужбовців та представників місцевого самоврядування. Спільно з Геннадієм Павловичем була вручена Почесна відзнака "Почесний громадянин Фастівського району" Толстих Станіславу Тимофійовичу — засновнику та художньому керівнику народного аматорського хору "Козацький оберіг". 

Після урочистої частини теплих привітань та нагороджень для всіх присутніх прозвучав святковий концерт.


 IMG 20191206 1325071

IMG 20191206 1325221

IMG 20191206 1337311

IMG 20191206 1338161

IMG 20191206 1339241

Категорія: Новини

06 грудня для підопічних, які перебувають в стаціонарних відділеннях сіл Малополовецьке та Дідовщина  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся захід до дня Збройних сил України  на яке прийшли учні місцевих та працівники культури.  Розповідали вірші, гумор,  показали сценки, лунали пісні. Все пройшло в теплій, затишний атмосфері.

Категорія: Новини
06 грудня в рамках відзначення Дня Збройних сил України голова адміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Геннадій Сиваненко, заступник голови Фаствської РДА Юрій Волков, помічник Народного депутата України Олега Дунди Сергій Богатирчук, керівники структурних підрозділів Фастівської райдержадміністрації, підприємств та установ міста та району вшанували пам'ять захисників нашої Держави та поклали квіти до могил загиблих учасників АТО, Пам'ятних дошок загиблим учасникам АТО/ООС та Пам'ятнику захисникам України.
IMG 20191206 1103171
 
IMG 20191206 1110521
 
изображение viber 2019 12 06 10 59 34
 
изображение viber 2019 12 06 11 05 58
 
изображение viber 2019 12 06 11 05 59
 
изображение viber 2019 12 06 11 06 02
 
IMG 20191206 0940141
Категорія: Новини

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю згідно спеціальної резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 04.10.1992 року №А/RES/47/3.

Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено 5 грудня 2019 року інформаційний семінар, в тому числі для осіб з інвалідністю  з метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, надання допомоги у працевлаштуванні, привернення уваги суспільства і громадськості до проблем у сфері прав людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві, захисту прав, гідності і благополуччя.

У заході взяла участь  начальник відділу правильності нарахування, по перевірці виплат та пенсій управління соціального захисту населення Фастівської РДА Олена Папка, яка надала повну та вичерпну інформацію щодо соціальних послуг для осіб з інвалідністю, військовослужбовців та учасників АТО. Надано роз’яснення щодо можливості санаторно-курортного лікування, проходження психологічної реабілітації, технічного забезпечення та ін. Надано відповіді на питання, що цікавили присутніх.

Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Вікторія Приходько та начальник відділу СІС та ЕР головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Світлана Писар інформували учасників про переваги отримання легальної заробітної плати, функціонування веб-порталу електронних послуг, реєстрації в системі смс-інформування Пенсійного фонду України, а також звернули увагу на пряму залежність розміру пенсії від середньої заробітної плати по Україні, від тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати, яку одержувала особа.

Заступник начальника Фастівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління  обслуговування громадян ГУ Пенсійного Фонду  України у Київській області Інна Халабурда розповіла про засади пенсійного законодавства, про умови та порядок призначення пенсій через вебпортал електронних послуг «Е-пенсія». Послуга в «один дотик»  передбачає подання документів для оформлення пенсії дистанційно. Для того, щоб скористатись новим сервісом, потрібно авторизуватися в особистому кабінеті на сайті ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису та завантажити скан-копії всіх необхідних документів. Інна Халабурда роз’яснила порядок реєстрації на електронному сервісі та закликала присутніх долучатися до числа його користувачів.

На всі поставлені запитання були надані вичерпні відповіді.

P1100121

Категорія: Новини