Для людей з вадами зору

Показано новини за: Четвер, 11 квітня 2019

10 квітня 2019 року Фастівською міськрайонною філією  Київського обласного   центру зайнятості   організовано   та проведено «День відкритих дверей.

В рамках заходу  проведено семінар  з орієнтації на службу в збройних силах України, в якому  взяв участь молодший сержант Валерій Фесюк замкомандира по агітаційній роботі  військового комісаріату, учасник бойових дій, який надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, зарахування до резерву Збройних сил України; перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників. Учасники дізналися про військові частини, які найбільше потребують укомплектування. Валерій Фесюк  запросив бажаючих служити саме до його бригади,  надав інформацію про побутові умови служби, харчування, забезпечення формою  та ін.


В рамках Дня відкритих дверей, який відбувся 10 квітня 2019 року,   для осіб, які перебувають на обліку в службі проведено міні-ярмарок вакансій ТОВ «Київхліб».  Представник роботодавця Оксана Смоліна надала  детальну  інформацію про актуальні вакансії, а саме: продавець продовольчих товарів,  машиніст тісторобних машин, приймальник-здавальник харчової продукції,  укладальник хлібобулочних виробів, фахівець із закупок. Озвучено вимоги до претендентів,  особливості та характер роботи, перспективи кар’єрного зростання, соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах, заробітну плату та ін.

 

Категорія: Новини

10 квітня голова адміністрації Василь Кравченко та голова районної ради Геннадій Сиваненко проінспектували будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Кожанка. В спілкуванні з представниками підрядної організації наголосили на дотриманні договірних  умов. Дану амбулаторію будують у межах виконання Ініціативи Президента України з розвитку і підтримки сільської медицини. 

Категорія: Новини

10 квітня 2019 року відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку в с.Малополовецьке.
У слуханнях взяли участь голова райдержадміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Геннадій Сиваненко,  дільничний офіцер поліції Максим Хоменко, депутат районної ради Лариса  Майсак,  Малополовецький сільський голова та небайдужа громадськість села.
Під час громадських слухань  дільничний офіцер поліції доповів про стан правопорядку та злочинності на території Малополовецької сільської ради та вцілому по селах, які він обслуговує. Громадяни піднімали питання щодо незаконного продажу алкогольних напоїв, самогоноваріння, розповсюдження наркотичних речовин, дозвілля молоді та інше.
Задля оперативного реагування на правопорушення, профілактики та боротьби зі злочинністю, забезпечення безпеки громадян у селі вирішили узгодити графік прийому громадян в с.Малополовецьке. 
Окрім громадяського порядку учасники зібрання активно обговорювали питання створення об’єднаної територіальної громади. Голова адміністрації Василь Кравченко та голова районної ради Геннадій Сиваненко донесли об’єктивну та неупереджену інформацію про переваги та перспективи об’єднання. За багато років розмов про реформування адміністративно-територіального устрою у громад з’явився реальний шанс змінити свою долю на краще, стати справжніми господарями на своїй території.   

57176905 432242917321519 7786325543535771648 n

56696830 1560851670725558 918532387506225152 n

Категорія: Новини