Для людей з вадами зору

Показано новини за: Вівторок, 02 квітня 2019

В Обласній державній адміністрації запрацювала «гаряча лінія» Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області. Офіс прийматиме звернення від представників бізнесу щодо фактів тиску, зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади.

Щоб отримати кваліфіковану правову допомогу звертайтесь за тел. 044 286-87-57 «Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Також свої скарги Ви можете надіслати за електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нагадаємо, Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області було створено за ініціативи голови КОДА Олександра Терещука з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу.

Категорія: Новини області

Із метою створення умов для інтелектуального, духовного і творчого розвитку молоді, підтримки її ініціатив та інноваційного потенціалу, сприяння консолідації української молоді, що мешкає в різних регіонах країни, задля підтримки її ініціатив, а також утвердження позитивного іміджу України як інтелектуальної, духовної, творчої та інноваційної держави та на виконання підпункту 5 пункту 1 Завдань і заходів з виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016 – 2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 148, управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Міністерством молоді та спорту України та Громадською організацією «Молодіжна платформа» планує проведення Всеукраїнського тренінгу «Ефективний менеджмент молодіжних центрів», що відбудеться 23 – 26 квітня 2019 року, на базі ГНЦ «Зелена Буча», вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область.

Мета тренінгу: надати знання та сформувати навички у працівників молодіжних центрів України, представників громадських організацій, структурних підрозділів відповідальних за роботу з молоддю щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи.

Завдання:

  • ознайомити із поняттям та змістом роботи “молодіжних центрів” на прикладі досвіду інших країн та сучасної реформи молодіжної сфери України;
  • сформувати навички для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь;
  • надати знання щодо ефективної роботи команди молодіжних працівників, зовнішніх та внутрішніх комунікацій у колективі, брендингу та позиціонування центру.

До участі запрошуються: керівники молодіжних центрів, молодіжні працівники, менеджери молодіжних проектів, працівники структурних підрозділів відповідальних за роботу з молоддю, представники молодіжних громадських організацій.

Витрати на проживання, харчування та проїзд учасників до місця проведення заходу відшкодовуються за рахунок приймаючої сторони.

Реєстрація триває до 05 квітня 2019 року (включно) за посиланням: https://cutt.ly/cwdlY1 , результати про відібраних учасників буде повідомлено на особисті електронні скриньки до 11 квітня 2019 року (включно).

Категорія: Новини