Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 10 травня 2019

08 травня управлінням соціального захисту населення Фастівської РДА було проведено комісію з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат ВПО.
На комісії по призначенню субсидії було розглянуто такі питання:
1. Про призначення субсидіїї на фактично проживаючих осіб - 2 заяви;
2. Про призначення субсидіїї без доходів члена домогосподарства - 4 заяви;
3. Про призначення державної допомоги малозабезпеченим сім"ям - 3 заяви.

На комісії з питань призначення соціальних виплат ВПО було розглянуто такі питання:
1. Про призначення адресної допомоги ВПО - 19 заяв;
2. Про призначення державної соціальної допомоги на дітей одинокій матері - 2 заяви.

По всім заявам були прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини

10 травня була проведена архітектурно-містобудівна рада при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Фастівської районної державної адміністрації, де були розглянуті наступні питання:
1. Детальний план території садибної житлової забудови в с. Велика Снітинка Фастівського району Київської області (розробник ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва «УКРНПІЦИВІЛЬБУД»).
2. План зонування с. Мотовилівка Фастівського району Київської області (розробник ТОВ «Інститут територіального планування»).

 

Категорія: Новини

8 травня в с. Веприк Фастівського району відбувся урочистий мітинг до Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Розпочалися заходи поминальним молебнем за загиблими воїнами, який провів настоятель Веприцького Храму св. Параскеви "П'ятниці" о. Михайло.
У відзначенні святкового заходу взяли участь заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, голова Веприцької сільської ради Ольга Кравченко, голова Фастівської районної громадської організації Ветеранів України Леонід Балашкевич, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Фастівської РДА Тетяна Раджабова, учнівська молодь та громадськість.
«74 роки пройшло, але цей день залишається святим для кожного з нас. Мільйони українців загинули у тій страшній війні, віддали своє життя за наше майбутнє, за майбутнє всієї Європи і світу. Ми пам’ятаємо кожного з них! Подвиг ветеранів нині є зразком і надихає сучасних українських воїнів, які боронять нашу державу, відстоюють справжню незалежність України. Бажаю ветеранам міцного здоров’я, уваги та поваги суспільства.» - наголосив Юрій Віталійович.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у роки Другої світової війни та тих, хто відійшов у вічність уже в мирний час.
Також з вітальним словом до всіх звернулась мати учасника АТО/ООС Орлівська Любов Григорівна, побажавши найголовнішого для нас сьогодні це миру на рідній землі.
Далі урочистості продовжились святковим концертом, який підготували вокальні та танцювальні колективи села Веприк.

IMG 74cd3d337520930c08d40bdaf0e8f9be V min

IMG 76e9039c512977f314fc8b5fdcce5110 V min

IMG ea30ab56203347222ea3af37b73d7855 V min

IMG ff857bc0d1511d011bc0f1b643c82d65 V min

IMG 7726 min

Категорія: Новини