Для людей з вадами зору

Показано новини за: Понеділок, 10 червня 2019

7 червня 2019 року  Фастівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував навчальний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» для дітей вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та батьків вихователів. У заході взяли участь заступник голови Фастівської РДА Юрій Волков, начальник служби у справах дітей та сім'ї Фастівської РДА Оксана Степенко, начальник відділу освіти Фастівської РДА Олена Рудаківська, представники Фастівського куреня Українського козацтва козацького куреню Олена Комісаренко та отаман Андрій Шаповал.

Основна мета заходу  –виявити ушкодження та опрацювати травми для збереження життя потерпілого. Під час навчання відпрацьовувалися  безліч дій, які можуть знадобитись як у повсякденному житті: правила поводження та спілкування з потерпілим, перелік заходів з порятунку непритомної людини, реанімація дорослого та дитини, дії при тривалому здавлюванні, удушенні, кровотечах, переломах, опіках, інсульті, інфаркті. Тому здобуті знання та навички сьогодні – це справді безцінний досвід на майбутнє.

IMG 20190607 110554 min

Категорія: Новини
10 червня голова адміністрації Василь Кравченко провів щотижневу апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, підприємств та організацій району.
Були розглянуті такі питання:
  1. Про реалізацію у Фастівському районі медичної реформи.
  2. Про стан підготовки до перших виборів Томашівського сільського голови та перших виборів депутатів Томашівської сільської ради 30.06.2019 р.
  3. Про створення ТЦК та соціальної підготовки на базі Фастівського ОМВК.
  4. Про підсумки роботи структурних підрозділів Фастівської райдержадміністрації за минулий тиждень та планування поточного.

Категорія: Новини
Захід проходив у приміщенні Будинку культури села Томашівка.
5 дівчаток віком від 6 до 8 років з сіл Томашівка, Дідівщина, Веприк, Дорогинка та Великі Гуляки продемонстрували свої таланти, індивідуальність  та красу.
За дві години малі міс показали дефіле в українських костюмах та сукнях принцес. Фурор призвели авангардні костюми з підручних засобів. Дівчатка презентували свої таланти в хореографії, вокалі та театральному мистецтві. Дуже цікаво пройшов конкурс «Маленька господарочка», де дітки вправно перебирали квасолю та «готували» страви.
Мета даної програми -  пропаганда української творчості, прищеплення сімейних цінностей дітям. Це свято, де немає переможених. Кожна юна Україночка вже є переможницею і отримала подарунки і дипломи учасника від Фастівської районної державної адміністрації та привітання від сільських голів.
 
изображение viber 2019 06 09 16 23 29
 
изображение viber 2019 06 10 08 18 12
 
изображение viber 2019 06 10 08 19 09
 
изображение viber 2019 06 10 08 19 49
Категорія: Новини

Цей захід проводиться на Київщині майже чверть століття

У змаганнях взяли участь дошкільнята, учні та студенти, а також усі, хто захотів приєднатися до Олімпійського дня в Ірпені. Звичайно Фастівський район не залишився осторонь і також взяв участь у спортивному святі. Загалом участь взяли понад 4000 учасників. Вони боролися за першість у змаганнях з різних видів спорту. Наприклад, традиційний легкоатлетичний забіг. А також спортивний заїзд на інвалідних візках, шаховий турнір, стрітбол серед підлітків, гирьовий спорт, конкурс малюнка на асфальті, заїзди на велосипедах і ще багато спортивних подій.

изображение viber 2019 06 08 15 50 25

изображение viber 2019 06 08 10 40 300

Категорія: Новини