Для людей з вадами зору

Показано новини за: Понеділок, 03 червня 2019

03 червня голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та підприємств району.

Розглядались наступні питання:

  1. Про реалізацію у Фастівському районі медичної реформи.
  2. Про стан  будівельних робіт Кожанської медамбулаторії.
  3. Про висвітлення діяльності структурних підрозділів Фастівської райдержадміністрації на офіційному сайті та в засобах масової інформації.
  4. Про проведення Дня медичного працівника.
  5. Про підготовку до перших виборів Томашівського сільського голови та перших виборів депутатів Томашівської сільської ради 30.06.2019 р.
  6. Про створення ТЦК та соціальної підготовки на базі Фастівського ОМВК.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

 

Категорія: Новини

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, були створені усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини.

Свято супроводжувалось різноманітними конкурсами, розважальними заходами: малюнок на асфальті, ігри із зав’язаними очима, естафети, надування кульок, танцювальні програми, тощо. Під час конкурсів діти могли виграти різноманітні подарунки. 

Весело й щасливо провели цей день діти та їх батьки. Проте на цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх дітей – літні канікули.

Категорія: Новини