Для людей з вадами зору

Показано новини за: Четвер, 06 червня 2019
Традиційно 6 червня представники медіа-сфери відзначають професійне свято – День журналіста. З цієї нагоди сьогодні, у приміщенні райдержадміністрації для журналістів було організовано неформальний прийом.
Варто підкреслити, що це свято відзначають вже 25 років поспіль: у 1994 році був підписаний перший Указ Президента України про встановлення професійного свята працівників засобів масової інформації.
Присутніх на святі вітали голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко та голова районної ради Геннадій Сиваненко.
"Я хочу подякувати за вашу важливу роботу, професійний погляд на події та факти суспільного життя. Бажаю вам сміливих проектів, нових цікавих тем та виключно добрих новин!" - звернувся до присутніх очільник району.
Урочистості продовжив момент нагородження. Спільні подяки райдержадміністрації та районної ради отримали журналіст рекламно-інформаційного журналу "Наш Городок" Олена Ракова, головний редактор Фастівської міськрайонної газети "Перемога" Віктор Урлапов та трудовий колектив "Fastiv TV".
 
 
IMG 8202 min
 
 
 
Категорія: Новини

06 червня за ініціативи голови Фастівської районної державної адміністрації  Василя Кравченка, за участі голови Фастівської районної ради Геннадія Сиваненка, заступника начальника відділу з експлуатаційного утримання та безпеки дорожнього руху управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Кожушка та працівників дорожніх організацій відбулася нарада щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

Було піднято ряд основних проблемних питаннях діяльності підрядної організації ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ» в частині організації пріоритетності та якості ремонтних робіт, постійної зміни субпідрядних організацій, експлуатаційного обслуговування автомобільних доріг Фастівського району в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки.

Василь Віталійович окрему увагу приділив посиленню співпраці Фастівської районної державної адміністрації,  Фастівської районної ради з замовником послуг – Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

IMG 8199 min

Категорія: Новини

Малі можливості  часто є початком великого старту. 

Впровадження інклюзивного навчання визнано пріоритетним напрямком розвитку освіти. Саме інклюзивна освіта дає дитині з особливими освітніми потребами можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, гарантує повагу до її здібностей та надає можливість бути успішним.

         Із серпня 2018 року у Фастівському районі розпочав свою роботу Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Він функціонує на базі Великомотовилівського НВК за адресою: Фастівський р-н, с. Велика Мотовилівка, вул. Шкільна, 1. Приміщення ІРЦ є архітектурно доступним, обладнане кабінетами для індивідуальної та групової роботи, залом ЛФК, темною сенсорною кімнатою. У центрі надають послуги практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог.

         Основними завданнями ІРЦ є:

  • проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини;
  • надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами;
  • консультування батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами;
  • надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання.

Із січня 2019 року фахівцями центру проведено комплексну оцінку розвитку 55 дітей, за результатами якої вони відвідують корекційні заняття у ІРЦ.

Працівники центру багато уваги приділяють роботі з батьками дітей з особливими освітніми потребами, проводять консультації, інформаційно-роз’яснювальну роботу. У ІРЦ батьки можуть отримати безкоштовну консультацію, обстеження та заняття зі спеціалістами для своїх дітей.

У центрі не встановлюють діагнози, а визначають сильні сторони дитини, надають батькам і педагогічним працівникам рекомендації щодо індивідуального розвитку дитини.

Категорія: Новини