Для людей з вадами зору

Показано новини за: Середа, 04 вересня 2019

На захід завітали голова Фастівської районної державної адміністрації Василь Кравченко та голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко.

"У житті кожного покоління і кожного народу є події, які назавжди лишаються в історії, впливають на свідомість людей, а також визначну роль відіграють у місці й ролі багатьох цивілізацій. Українці завжди славилися своїм прагненням свободи, жагою щасливо і безбідно жити. Через це навколо України проходило багато подій, які мали вплив не лише на українців. Аналізуючи минуле і застосовуючи його у сучасності, можна відзначити, що перший урок у 2019-2020 навчальному році повинен бути спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів. Вітаю усіх з початком нового навчального року! Бажаю здоров'я, наснаги, натхнення та гарних досягнень в навчанні." - сказав Василь Віталійович.


изображение viber 2019 07 09 10 44 091111

изображение viber 2019 09 04 11 57 27

изображение viber 2019 09 04 11 57 2711

изображение viber 2019 09 04 11 57 561111111

изображение viber 2019 09 04 11 57 571111111111111111

Категорія: Новини

Відповідно до частини другої статті 55 Господарського кодексу України суб’єктами господарювання є господарські організації – юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку; громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці. Установчими документами суб’єкта господарювання є рішення про його утворення або засновницький договір, а у випадках, передбачених законом, статут (положення) суб’єкта господарювання. Перелік документів, що подаються заявником для державної реєстрації юридичної особи встановлений статтею 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». 

Так, для державної реєстрації створення юридичної особи, крім створення державного органу, органу місцевого самоврядування, подається, зокрема примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення засновників, а у випадках, передбачених законом, - рішення відповідного державного органу, про створення юридичної особи; установчий документ юридичної особи – у разі створення юридичної особи на підставі власного установчого документа. Пунктом 10 частини першої статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» встановлено, що установчі документи банків, інших юридичних осіб, які згідно із законом підлягають погодженню (реєстрації)відповідно Національним банком України, іншими державними органами, подаються з відміткою про їх погодження відповідним органом. Відповідно до статті 1 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» Антимонопольний комітет України є державним органом із спеціальним  статусом, метою діяльності якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.

Згідно з частиною четвертою статті 20 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов’язані погоджувати з Антимонопольним комітетом України, його територіальними відділеннями проекти нормативно-правових актів та інших рішень, які можуть вплинути на конкуренцію, зокрема щодо створення суб’єктів господарювання, встановлення і зміни правил їх поведінки на ринку, або такі, що можуть призвести до недопущення, усунення, обмеження чи спотворення конкуренції на відповідних ринках, а також одержувати дозвіл Антимонопольного комітету України на концентрацію у випадках, передбачених законом. Положення про порядок погодження з органами Антимонопольного комітету України рішень органів влади, органів адміністративно-господарського управління та контролю, органів місцевого самоврядування щодо демонополізації економіки, розвитку конкуренції та антимонопольного регулювання затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України 01.04.1994 року №4-р. Відповідно до пункту 1 Положення рішеннями є зокрема проекти наказів, розпоряджень, інструкцій, положень, правил, методичних вказівок та інших актів, що приймаються органами влади, органами адміністративно-господарського управління та контролю, органами місцевого самоврядування. Пунктом 3 Положення рішення центральних органів виконавчої влади надсилаються на погодження до Комітету, інші рішення – до відповідних відділень або за їх поданням – до Комітету. Отже, органи влади та органи місцевого самоврядування повинні погоджувати з Антимонопольним комітетом України, його територіальними відділеннями проекти рішень, які можуть вплинути на конкуренцію, зокрема щодо створення суб’єктів господарювання.

Категорія: Новини

03.09.2019 голова Фастівської  районної державної адміністрації Василь Кравченко, за участі  голови Фастівської районної ради Геннадія Сиваненка, структурних підрозділів адміністрації, комунальних підприємств, представників Васильківського відділення АТ «Київоблгаз», ПП «Фастів-Інтерм» відбулася нарада щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 роки.

Присутні обговорили стан готовності галузей господарського комплексу. У широкому діалозі вивчено проблемні питання підготовки району до нового опалювального сезону і окреслено шляхи їх вирішення.

Категорія: Новини

03 вересня під головуванням голови Фастівської  районної державної адміністрації Василя Кравченка, за участі  голови Фастівської районної ради Геннадія Сиваненка та відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Фастівської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками дорожніх субпідрядних організацій щодо підготовки дорожнього  господарства до осінньо-зимового періоду 2019-2020.

Також розглянуто ряд важливих питань щодо критичної  ямковості  на автомобільних дорогах загального користування Фастівського району та  організації співпраці адміністрації та дорожніх субпідрядних організацій.

Категорія: Новини

Студентів Київських закладів вищої освіти та здобувачів вищої освіти зі всієї України запрошується до участі в конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові винагороди. Організаторами передбачено три призових місця. 

Стати учасником має змогу кожний студент, незалежно від форми навчання, факультету або спеціальності. Це може бути механік або юрист, економіст або журналіст та представники всіх інших спеціальностей. Але лише ті студенти, які навчаються в державних закладах вищої освіти Київщини, які підтримали соціальну програму мотивації сучасної молоді та стали учасником конкурсу. Ознайомитися з переліком ЗВО-учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Для участі конкурсанту пропонується написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Авторів кращих робіт визначають не організатори, а представники ЗВО зі всієї України, які сформують незалежне журі. Тому кожний конкурсант може розраховувати на максимально незалежне оцінювання. 

Грошові гранти в повному обсязі виділені організаторами - «Open Media Group» та медіа ресурсами:

  • http://www.likar.info/ - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • https://e-kvytok.kiev.ua/ - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • http://www.uaua.info/ - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • http://www.nadra.com.ua/ - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
Категорія: Новини
Середа, 04 вересня 2019 08:43

Дитина в школі. Поради батькам

Кілька коротких правил

1. Показуйте дитині, що її люблять такою, якою вона є, а не за якісь досягнення.

2. Не можна ніколи (навіть у пориві гніву) говорити дитині, що вона гірша за інших.

3. Треба чесно й терпляче відповідати на будь-які її запитання.

4. Намагайтесь щодня знаходити час, щоб побути наодинці зі своєю дитиною.

5. Учіть дитину вільно спілкуватися не тільки зі своїми однолітками, але й із дорослими.

6. Не соромтесь підкреслювати, що ви пишаєтеся своїм малюком.

7. Будьте чесні в оцінках своїх почуттів до дитини.

8. Завжди говоріть дитині правду, навіть коли вам це невигідно.

9. Оцінюйте тільки вчинки, а не її саму.

10. Не домагайтеся успіху силою. Примус – найгірший варіант морального виховання. Примус у сім’ї порушує особистість дитини.

11. Визнайте право дитини на помилку.

12. Думайте про дитячий «банк» щасливих спогадів .

13. Дитина ставиться до себе так, як ставляться до неї дорослі.

14. І взагалі, хоч інколи ставте себе на місце своєї дитини, і тоді ви краще зрозумієте, як її виховувати.

civzah

Категорія: Новини