Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 10 січня 2020

09 січня працівниками служби у справах дітей та сім'ї, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейд «Канікули» у с.Фастівець і сел. Борова.

Даний захід відбувся на виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на 2018-2020 роки з метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, подолання сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, проведення дозвілля неповнолітніми під час проведення зимових канікул. 

В ході проведення рейду перевірено умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах с.Фастівець і сел. Борова.

В результаті дітям було вручено подарунки, надано консультації батькам.

IMG 66cd1fc896f84acbb6473beb5bcad0ec V

 

 

Категорія: Новини

27 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», якою внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» (зі змінами), в частині зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.

З 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву, у якій зазначаються виплатні реквізити, про перехід на грошову готівкову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги на відміну від попередньої можливості отримувати готівкоів виплати, за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального ( тобто до 15 травня) сезону.

Крім того, Урядовим рішенням приведено положення постанов Кабінету  Міністрів України щодо надання житлових субсидій та пільг у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», згідно з яким передбачено Мінсоцполітики загальну бюджетну програму на виплату пільг і житлових  субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

Відтепер громадянам, які одержували житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг і у них відсутня прострочена заборгованість з оплати послуг, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг при наступному призначенні надається у грошовій готівковій формі.

Категорія: Новини

9 січня службою у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю представників Фастівського відділення поліції проведено рейд «Сім’я» у селищі Борова. Було відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, батькам роз’яснювалось необхідність здійснення дієвого контролю за утриманням, вихованням та навчанням дітей, наголошено на відповідальності за виконання батьківських обов’язків

Категорія: Новини