Для людей з вадами зору

Показано новини за: Середа, 08 січня 2020

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

 • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
 • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
 • навчитися складати резюме сучасного формату;
 • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
 • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Довідково.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

Категорія: Новини

8 січня 2020 року у Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в збройних силах України для 14 осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Захід проведено в рамках виконання заходів, спрямованих на виконання  Меморандуму про співпрацю та взаємодію з Фастівським об’єднаним міським військовим комісаріатом Київської області. 

Юрій Соловей - старший офіцер відділення комплектування військового комісаріату, голова асоціації учасників бойових дій надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, ознайомив з перевагами проходження служби за контрактом та зарахування до резерву Збройних сил України; розповів про перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників. 

На всі питання надано вичерпні та повні відповіді.


81451719 2322890471334374 5771095307358044160 n

Категорія: Новини

08 січня директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних територіального) Людмила Воровська провела семінар-нараду з соціальними робітниками центру, де було розглянуто низку питань зокрема:

 1. Про проведення зимового періоду (на постійному контролі забезпечення підопічних паливом, овочами, харчовими продуктами, тощо).
 2. Про підсумки роботи центру за 2019 рік та про плани на 2020 рік (доповіла директор центру Л. Воровська).
 3. Про постійне звернення уваги щодо справності димоходів, електрики, дахів у будинках підопічних.
 4. Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових верств населення УПСЗ Алла Поперечна проінформувала присутніх щодо змін Постанови кабінету міністрів України від 17 квітня 2019 р номер 373 " Деякі питання надання житлових субсидій та пільг житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі".
 5. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Наталія Христенко ознайомила зі станом проведення виплати житлових субсидій готівкою жителям району.
 6. Розглядалося питання щодо виконавчої дисципліни.
 7. З досвідом роботи поділились соціальні робітники с. Триліси Марія Савьєльєва, с.В. Снітинка Людмила Нетреба.
 8. Різне.

изображение viber 2020 01 08 14 03 52

Категорія: Новини

Відтак, з різними проблемними питаннями на прийомі у керівника побували мешканці району. Питання, які порушували перед районною владою стосувалися вступу до вищого навчального закладу, охорони здоров'я, тощо.
Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань. За результатами особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

Категорія: Новини

Управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації інформує, що згідно пункту 3 статті 65 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 797- ХІІ від 28.02.91, в редакції Закону від 01.02.92 № 2531-12, посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» та «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» є документи, що підтверджують статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та надають право користуватися пільгами, встановленими цим Законом.

Пунктом 3 постанови КМУ від 11.07.2018р. № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», зі змінами внесеними  постановою КМУ № 1172 від 27.12.2018 установлено, що посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3), особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 2), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорії 3), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г), дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д), дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, видачі за зразками, затвердженими постановою Кабінетів Міністрів України від 25 серпня 1992р. № 501 «Про порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», від 20 січня 1997р. № 51 «Про затвердження видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та від 21 серпня 2001р. № 1105 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997р. № 51», є дійсними до заміни їх в установленому порядку.

Отже, виходячи з вищевикладеного, посвідчення «Учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» та «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи», видані за зразками, затвердженими постановами Кабінетів Міністрів України від 25 серпня 1992р. № 501, від 20 січня 1997р. № 51, та 21 серпня 2001р. № 1105, котрі не визнані недійсними та такими, що видані безпідставно, що підлягають заміні відповідно до вимоги постанови КМУ від 11.07.2018р. №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Та іншим категоріям громадян»- є дійсними до заміни їх в установленому порядку та відповідно підтверджують статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та надають право користування пільгами, встановленими Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1129 «Про внесення зміни до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 продовжено заміну посвідчень до 01 січня 2021 року зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень.

Категорія: Новини