Голова адміністрації

Четвер, 11 жовтня 2018, 07:52 3986

Turin


Тюрін Віктор Іванович

В.о. голови


Народився 24 січня 1974року в с.Ходорків, Попільнянського району Житомирської області.

Закінчив в 1996 році Київський військовий  інститут управління та зв’язку, в 2003 році  Національну академію оборони України.

З  1996-2009рр. проходив службу на офіцерських посадах у військових частинах Збройних Сил України;

З 2009-2015 рр. проходив службу на посаді старшого офіцера з мобілізаційних питань в управлінні зв’язку штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України;

В 2014 році приймав безпосередню участь в проведення антитерористичної операції на території у Донецької та Луганської областей. 

З 12.2015-28.12.2017рр.  працював начальником відділу організації зв’язку – заступником начальника військ зв’язку та інформаційних систем штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України;

З 17.12.2018- 31.12.19 рр. – завідувач сектору з питань цивільного захисту населення Фастівської районної державної адміністрації;

З 01.01.2020-13.10.2020 – головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення та захисту довкілля Фастівської районної державної адміністрації.

З 13.10.2020 року призначений на посаду заступника голови Фастівської райдержадміністрації. 

Одружений. Має двох дітей.

Останнє редагування Понеділок, 11 січня 2021 11:04