Для людей з вадами зору

Загальна інформація про відділ

Вівторок, 06 листопада 2018, 11:43 96

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи.

Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців”, розпорядженням голови Фастівської районної державної адміністрації від 24 вересня 2007 року №809 створений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації.

Начальник відділу

Корба Наталія Федорівна

тел. (04565) 6-70-94

Головний спеціаліст

Єфіменко Інна Миколаївна

тел. (04565) 5-24-77

Провідний спеціаліст

Грицута Вікторія Леонідівна

тел. (04565) 5-24-77

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії,регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, іншими нормативно-правовими актами України, розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, розпорядженнями голови Фастівської районної державної адміністрації, наказами керівника апарату та Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації.

Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають на території Фастівського району;

2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, які містять передбачені Законом України „Про Державний реєстр виборців” відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.

Форма ведення Державного реєстру виборців.

Реєстр ведеться в  електронній формі з єдиною централізованою базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

Цілі використанні персональних даних Державного реєстру виборців.

Персональні дані Державного реєстру виборців можуть використовуватись лише для:

1) складання попередніх списків виборців на виборчих дільницях;

2) уточнення попередніх списків виборців та складання остаточних списків виборців на виборчих дільницях;

3) надання Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;

4) перевірки достовірності відомостей про виборців, які поставили свої підписи в підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського референдуму, а також відомостей, що надаються до відповідних виборчих комісій щодо кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.

Персональні дані Державного реєстру виборців можуть бути використані для здійснення публічного контролю за веденням Державного реєстру виборців в порядку та межах, встановлених Законом України „Про Державний реєстр виборців”

Використання персональних даних Державного реєстру виборців для інших цілей можливе виключно за рішенням суду.

В базі даних Реєстру зберігається інформація про виборця:

1. Ідентифікаційні персональні дані;

2. Персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;

3. Службові персональні дані.

Кожен виборець має право:

- подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців;

- отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;

- отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;

- одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців;

- звертатися у порядку, встановленому цим Законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;

- оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;

- захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.

Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

Ми сподіваємось, що вміщені нормативно-правові акти та інформаційні матеріали допоможуть налагодити постійний взаємозв’язок між громадянами та Державним реєстром виборців. Нагадуємо, що перевірити свої персональні дані Ви можете звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем Вашого проживання.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: 08500, м. Фастів, пл. Соборна, 1 (адмінприміщення) 4-й поверх, к.402, тел.(04565) 6-70-94, факс (04565) 5-24-77

Графік роботи відділу:

Понеділок – четвер: з 8.00 до 17.15

П’ятниця: з 8.00 до 16.00

Перерва: з 12.00 до 13.00

Вихідні: субота, неділя

Останнє редагування Понеділок, 28 січня 2019 08:09