Для людей з вадами зору

Перевір свої дані в Державному реєстрі виборців

Вівторок, 06 листопада 2018, 11:59 93

Шановні виборці Фастівського району!

Під час кожних виборів ми стикаємось з помилками та неточностями в списках виборців. Шукаємо винних, звинувачуємо владу.

Зі створенням у 2009 році Державного реєстру виборців якість списків залежить безпосередньо від кожного виборця, від його небайдужості та громадської активності.

Державний реєстр виборців діє постійно. Щомісячно відбувається поновлення бази даних Реєстру. Інформацію надають управління внутрішніх справ, відділи РАЦС, заклади охорони здоров’я, суди, сільські, селищні ради, закордонні дипломатичні установи, військові частини, установи виконання покарань тощо. До Реєстру щомісячно потрапляє та обробляється інформація про виборців, в якій відбулися зміни.

У свою чергу виборці, яких не включили до Реєстру, та персональні дані яких не зазнали змін з часу проведення останніх виборів, ризикують не потрапити до виборчих списків.

Законом України „Про Державний реєстр виборців” громадянам України надані широкі права для забезпечення достовірності даних Реєстру та здійснення публічного контролю.

  • Так особа, яка набула права голосу або особа, яка має право голосу, але виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутись до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання щодо включення до Реєстру.
  • Кожен виборець, у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до такого органу із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі.
  • Також виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру щодо змісту його персональних даних у ньому, пред'явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).
  • У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:
  • за його власною виборчою адресою - щодо персональних даних, усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;
  • за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.
  • Кожен виборець може звернутись до органу ведення Реєстру у разі наявності в нього достовірної інформації щодо невідповідностей чи неточностей в персональних даних інших осіб.
  • Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу

Просимо виявити громадську свідомість та звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації для уточнення персональних відомостей про себе та інших осіб, щоб уникнути непорозумінь в день голосування.


Невід’ємне право громадянина демократичної держави –

вільно обирати владу.

Неодмінний обов’язок демократичної держави –

забезпечити своїм громадянам реалізувати це право.


Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації:

м. Фастів, пл. Соборна, 1 к.402,  тел. (04565) 6-70-94

Останнє редагування Вівторок, 06 листопада 2018 12:00