Для людей з вадами зору

Шановні читачі! У зв'язку з технічними роботами на сервері наш новий сайт відображається частково.Останні новини Ви зможете прочитати на наших сторінках в соц. мережах, або на старій версії сайту. Дякуємо за розуміння. Відкрити стару версію сайту/архів

Заступник голови адміністрації

вересня 09, 2018 119

Волков Юрій Віталійович

        Заступник голови райдержадміністрації

БІОГРАФІЯ

  • Народився 10 грудня 1969 року в м.Фастів Київської області.
  • Закінчив у 1993 році Український державний аграрний університет (спеціальність автоматизація і електрифікація сільського господарства); у 1999 році – Національний технічний університет України «КПІ» (спеціальність – видавничо-поліграфічна справа); у 2010 році – Національну академію державного управління при Президентові України (спеціальність – «Державне управління»)
  • Працював з 1994 по 2002 рік у Фастівському малому поліграфічному підприємстві «Поліфаст» інженером, головним інженером. З 2002 по 2005 рік був директором поліграфічного підприємства «Поліфаст».
  • У квітні 2005 року призначений на посаду заступника голови Фастівської районної державної адміністрації.

Згідно розподілу обов´язків Волков Ю.В. веде питання освіти, охорони здоров´я, культури, фізичної культури і спорту, туризму, материнства і дитинства, сім´ї та молоді, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Останнє редагування Понеділок, 14 січня 2019 19:42