Фастівська районна рада

Вівторок, 06 листопада 2018, 12:08 4209

Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас на офіційному Web – сайті Фастівщини

Фастівщина - наша рідна мала Батьківщина.

Неповторною животворною красою своєю, багатогранною історією і нелегкою долею ти завжди хвилюєш усіх, хто тут народився і виріс, хто прийшов сюди й оселився, щоб прикрашати, збагачувати тебе своєю щоденною працею, християнською праведністю та нескореною волею до свободи й незалежності.

В усі часи у нашому краї жили талановиті, безмежно працьовиті і самовіддані люди. Вони народжували і плекали цілі покоління українських патріотів, які жили і трудились для блага свого і Вітчизни своєї - України, боролись за її волю та кращу долю.

Найбільшим багатством і найвищою цінністю нашого неповторного краю є трудівники різних професій - майстри своєї справи, талановиті організатори виробництва, молодь і ветерани.

Фастівська земля завжди робила вагомий внесок у науковий, культурний, спортивний потенціал країни. Тут народились і виросли військові діячі та вчені, літератори та поети, діячі культури, освіти медицини, видатні спортсмени й краєзнавці, які прославили наш край.

Представляючи офіційний Web – сайт Фастівщини, щиро зичимо плідної праці на благо України, бажаємо доброго здоров’я та натхнення для успішного вирішення нагальних проблем сьогодення.

З повагою

Геннадій Сиваненко, голова Фастівської районної ради

 

Останнє редагування Четвер, 10 січня 2019 21:38