Для людей з вадами зору

Постійні комісії Фастівської районної ради

Четвер, 10 січня 2019, 22:19 694

  • Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді
  1. Ковальчук Галина Григорівна – голова комісії,
  2. Лимар Микола Іванович – заступник,
  3. Халюк Валентина Володимирівна – секретар
  4. Абдрахманова Тетяна Іванівна
  5. Бабіч Катерина Захарівна

  • Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та політичними партіями
  1. Черняк Олександр Миколайович – голова комісії,
  2. Хоменко Петро Франкович – заступник,
  3. Дармостук Сергій Анатолійович – секретар,
  4. Грегуль Агафія Федорівна

  • Постійна комісія з питань комунальної власності
  1. Мондзелевський Едуард Адольфович – голова,
  2. Джура Світлана Анатоліївна – заступник,
  3. Грек Віктор Іорданович – секретар,
  4. Литвиненко Володимир Дмитрович
  5. Ільченко Іван Миколайович

  • Постійна комісія з питань підприємницької діяльності, інвестицій, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі
  1. Єременко  Валерій Вікторович– (від БПП «Солідарність») - голова комісії
  2. Горбинко Юрій Іванович - (від ВО «Свобода»)
  3. Харчук Надія Миколаївна - ( від Радикальної партії)
  4. Бургело Яків Вікторович - ( від ВО «Батьківщина»)

  • Постійна комісія з питань бюджету та фінансів
  1. Дуганова Ольга Григорівна – голова комісії,
  2. Дьорнер Людмила Віталіївна – заступник
  3. Беренок Анатолій Михайлович – секретар
  4. Устименко Тетяна Миколаївна
  5. Барановський Сергій Леонідович
  6. Омельченко Вадим Володимирович
  7. Корчак Анатолій Васильович
  8. Запалевич Володимир Іванович
  9. Подгорнов Вадим Володимирович

  • Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та екології
  1. Майсак Лариса Дмитрівна – голова
  2. Горський Микола Григорович – заступник,                                         
  3.                                                           – секретар,
  4. Дивак Петро Лукич
  5. Борисюк Галина Володимирівна
Останнє редагування Середа, 08 травня 2019 08:54